Zumba

Zumba je inspirována latinsko-americkou hudbou. Lekce zahrnuje tanec a fitness, připojuje latinsko-americkou a mezinárodní hudbu a taneční pohyby vytvářející dynamický, vzrušující a účinný fitness systém!

Zumba občas bývá mylně označována za druh aerobiku. Tím není, přestože mu vlastně vděčí za svůj vznik: zrodila se zcela náhodou v roce 1999 v latinskoamerické Columbii, kdy si prý lektor aerobiku Alberto Perez alias Beto zapomněl vzít na hodinu CD s hudbou, kterou běžně používal. Jediné, co měl tenkrát u sebe, byla latinskoamerická hudba. Nezbylo mu tedy nic jiného, než ji pustit a improvizovat. A vida, lidi to bavilo. Beto Perez je tvůrčím duchem fitness programu, díky němuž milióny lidí nepřestávají žasnout, jak Zumba mění jejich tělo, mysl i životní styl. Nového pojetí cvičení se ihned ujali manažeři a z dobrého nápadu vytvořili ještě lepší značku, na kterou nesmí nikdo jiný sáhnout.

Zumba program je nejúčinnější, nejmotivovanější a nejzábavnější cvičení navržené pro každého. Hlavními prvky, díky nimž je Zumba tak výjimečná a úspěšná, jsou:

  • Je to zábava! Zumba je "zamaskované cvičení". Účastníci se baví. Neuvědomují si, že cvičí. Konečně je tu cvičení, které lidé chtějí dělat každý den a cítí se u něj dobře!
  • Je to jiné! Hudba, kroky, pohyby, lekce, pocit... všechny jsou jako žádné jiné!
  • Je to snadné! Zumba je navržena pro každého. Účastníci cvičení mohou se Zumbou začít hned, bez ohledu na kondici, předchozí průpravu nebo věk. Díky Zumba metodě s několika základními kroky je cvičení snadné pro každého.
  • Je to účinné! Zumba je založená na kardio cvičení s prvky rezistenčního/rýsovacího tréninku ke zpevnění celého těla a dosažení jakýchkoli fitness cílů.

Zumba je vhodná pro všechny.


zdroj: http://zumbaznojmo.cz

Taneční hodiny

Viz sekce Pronájem cvičebního sálu.