Reference a Články z akcí

Poděkování za zorganizování plachtění na Nových Mlýnech

24.05.2013 | Kategorie: Články z akcí

Děkovný dopis od ředitele Dětského domova ve Znojmě.

Závod Napříč Prahou - přes tři jezy

11.10.2012 | Kategorie: Články z akcí

Dne 28. září se v Praze uskutečnil největší a nejprestižnější celorepublikový závod Napříč Prahou - přes tři jezy a jako již tradičně každý rok se tohoto závodu účastnil i Vodácký oddíl Neptun Znojmo.

VINOBRANÍ 2012: MISTR CECHŮ

11.10.2012 | Kategorie: Články z akcí

Ve středověkém královském městě na jihu Moravy, Znojmě, žil jednou jeden mládenec jménem Vojtěch. Vojtěch byl velmi chytrý a oplýval mnohými dovednostmi. Byl zdatným lovcem, vynikal v šermu, ovládal um pokrývačský, vyznal se v léčivých bylinách a ani malování mu nebylo cizí.

Rozhovor s paní učitelkou Mgr. Alenou Sikorovou (SZŠ)

22.07.2012 | Kategorie: Adaptační kurz

Následující otázky nám ochotně zodpověděla paní učitelka Mgr. Alena Sikorová (Střední zdravotnická škola).

Rozhovor s oblastním ředitelem firmy DEKTRADE a.s. Janem Mezerou

21.07.2012 | Kategorie: Salza

Následující otázky nám ochotně zodpověděl oblastní ředitel firmy DEKTRADE a.s. Jan Mezera.

Salza - DEKTRADE a.s. - 2012

21.07.2012 | Kategorie: Salza

Řeka zasazená do nádherné horské přírody majestátních rakouských Alp. Průzračná smaragdově zelená voda lákající ke splutí, ale zároveň vzbuzující respekt. Vodák, který neplul v jejích peřejích, jako by ani nebyl vodákem. Řeka přezdívaná "Učitelka" nabízející jak peřeje a divoké úseky, tak i klidnější místa. Řeka, která se právem pyšní přízviskem "nejkrásnější". Taková je Salza. Prostřednictvím Centra Vodárna se rozhodla její krásy objevit a splout ji i skupina firmy DEKTRADE a.s. Jak tato akce probíhala?

Rozhovor s panem učitelem Mgr. Pavlem Kolářem (G a SPgŠ a OA Znojmo)

21.07.2012 | Kategorie: Adaptační kurz

Adaptační kurz je v Centru Vodárna novinkou. Celkově zatím proběhlo 8 kurzů, kterých se účastnily první ročníky znojemských středních škol.

Následující otázky nám ochotně zodpověděl pan učitel Mgr. Pavel Kolář (Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Znojmo).

Znojemská amatérská volejbalová liga ukončila sezónu

24.04.2012 | Kategorie: Články z akcí

Znojemská amatérská volejbalová liga pořádaná vodáckým oddílem Neptun Znojmo zná svého letošního vítěze. V neděli 22.4.2012 proběhlo poslední finálové kolo play-off.

Vodácký a skautský ples 2012

09.04.2012 | Kategorie: Články z akcí

Vodácký oddíl Neptun Znojmo a Junák Znojmo i letos přivítali všechny své příznivce, milovníky vody, vodáky, vodníky, plavce i neplavce, skauty, ale i lid suchozemský, zkrátka všechny přátele a kamarády na již tradiční, avšak stále jedinečné akci: Vodáckém a skautském plese.

Ozvěny Ekofilmu 2011

26.03.2012 | Kategorie: Články z akcí

V říjnu roku 2011 proběhl již 37. ročník mezinárodního filmového festivalu o životním prostředí, přírodním a kulturním dědictví - Ekofilm.

Starší články