Archiv ABVL 2010


Týmy ABVL pro rok 2010

1. liga

Název týmu Jména hráčů Kontakt na kapitána Herní dny
TITO Karel Tikovský, Jan Toufar Karel Tikovský, 606 754 802,
kaja.znojmo@seznam.cz
22.7., 27.7., 12.8.
Damila David Gros, Milan Novotný David Gros, 722 937 756,
david.gros@vodaci.org
27.7., 29.7., 12.8.
Štrudlíci Petr Štraus, Petr Chochola Petr Štraus, 777 800 949,
strudlp@seznam.cz
27.7., 5.8., 12.8.
Čolkové Milan Štohl, Leoš Novák Milan Štohl, 777 335 465,
milanstola@seznam.cz
22.7., 29.7., 12.8.
Ješůvky Jan Špalek, Jan Oberreiter Jan Oberreiter, 732 638 515,
jan.ob@seznam.cz
22.7., 5.8., 12.8.
CYKLON Martin Držmíšek, Ladislav Bielik Martin Držmíšek, 602 191 771,
kuzma@seznam.cz
29.7., 5.8., 12.8.

2. liga

Název týmu Jména hráčů Kontakt na kapitána Herní dny
Tufíci Jan Toufar, Lenka Toufarová Jan Toufar, 602 547 159,
jan.toufar@cz.imp-group.com
15.7., 10.8., 19.8.
Z H&Dí Kůže Daniel Smola, Hana Smolová Daniel Smola, 602 388 473,
daniel.smola@denik.cz
15.7., 20.7., 24.8.
Jirkové Jiří Nesnídal, Jiří Čírtek-náhradník Pavel Jordán Jiří Nesnídal, 774 809 587,
jiri.nesnidal@vodaci.org
15.7., 3.8., 17.8.
Stařeny Jana Stará, Miloš Jirásek Jana Stará, 724 422 565,
jastara@csas.cz
20.7., 3.8., 19.8.
Chlupatý zadky Pavel Čírtek, Lukec Pavel Čírek, 777 132 268,
pavel@cirtek.cz
17.8., 19.8., 24.8.
Bártíci Lukáš Nesnídal, Laďa Bartík Lukáš Nesnídal, 602 354 434,
lukas.nesnidal@gmail.com
20.7., 10.8., 17.8.
Šejk & Bejk Martin Moltaš, Ludmila Šišková Martin Moltaš, 777 011 379,
molty@ufoni.cz
3.8., 10.8., 24.8.

Zápasy a Výsledky ABVL pro rok 2010

1. liga

1. LIGA TITO Damila Štrudlíci Čolkové Ješůvky CYKLON Body
TITO 2:0
21:15 ; 21:18
1:1
21:14 ; 23:25
1:1
21:15 ; 20:22
0:2
17:21 ; 13:21
2:0
21:12 ; 21:14
10
Damila 0:2
15:21 ; 18:21
1:1
21:18 ; 16:21
0:2
18:21 ; 16:21
31.8. 2:0
21:12 ; 21:8
4
Štrudlíci 1:1
14:21 ; 25:23
1:1
18:21 ; 21:16
30.8. 30.8. bude upřesněno 3
Čolkové 1:1
15:21 ; 22:20
2:0
21:18 ; 21:16
30.8. 31.8. 2:0
21:17 ; 21:16
7
Ješůvky 2:0
21:17 ; 21:13
31.8. 30.8. 31.8. bude upřesněno 3
CYKLON 0:2
12:21 ; 14:21
0:2
12:21 ; 8:21
bude upřesněno 0:2
17:21 ; 16:21
bude upřesněno 0

2. liga

2. LIGA Toufaři Z H&Dí Kůže Jirkové Stařeny Chlupatý zadky Bártíci Šejk & Bejk Body
Toufaři 2:0
21:16 ; 21:07
2:0
21:17 ; 21:14
2:0
21:14 ; 21:14
2:0
21:12 ; 21:12
2.9. v 18:00 2:0
21:19 ; 21:12
15
Z H&dí Kůže 0:2
16:21 ; 07:21
0:2
07:21 ; 09:21
bude upřesněno 0:2
10:21 ; 11:21
0:2
12:21 ; 09:21
0:2
8:21 ; 10:21
0
Jirkové 0:2
17:21 ; 14:21
2:0
21:07 ; 21:09
2:0
22:20 ; 21:8
2:0
21:9 ; 21:16
2.9. 19:10. 1:1
21:23 ; 21:17
10
Stařeny 0:2
14:21 ; 14:21
0:2
20:22 ; 8:21
2:0
21:17 ; 21:19
bude upřesněno 0:2
17:21 ; 15:21
0:2
10:21 ; 13:21
3
Chlupatý zadky 0:2
12:21 ; 12:21
2:0
21:10 ; 21:11
0:2
9:21 ; 16:21
0:2
17:21 ; 19:21
2.9. v 16:30 0:2
19:21 ; 19:21
3
Bártíci 2.9. v 18:00 2:0
21:12 ; 21:9
2.9. v 19:10 2:0
21:17 ; 21:15
2.9. v 16:30 2:0
21:9 ; 21:8
9
Šejk & Bejk 0:2
19:21 ; 12:21
2:0
21:8 ; 21:10
1:1
23:21 ; 17:21
2:0
21:10 ; 21:13
2:0
21:19 ; 21:19
0:2
9:21 ; 8:21
11