Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4
30.9. 2.12. 17.2. 10.3.
Znovýr Znovýr Znovýr Znovýr
Turbošneci Turbošneci Turbošneci Turbošneci
Entonox Entonox Entonox Entonox
TNT TNT TNT TNT
Smečka Smečka Smečka Smečka
Ctidružice Ctidružice Ctidružice Ctidružice
Ardagh Ardagh Ardagh Ardagh
Dejme tomu Dejme tomu Dejme tomu Dejme tomu
Klofani Klofani Klofani Klofani

Rozpis her v hracím dnu 30.9.2018

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
12:00 Znovýr Ardagh Propofol - ZRUŠENO Dejme tomu Smečka Klofani
Turbošneci TNT Ctidružice
13:00 TNT Znovýr Ctidružice Turbošneci Dejme tomu Propofol
Smečka Ardagh Klofani
14:00 Ardagh TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice
Dejme tomu Klofani Propofol - ZRUŠENO
15:00 Znovýr Ardagh Turbošneci Dejme tomu Propofol - ZRUŠENO Klofani
TNT Smečka Ctidružice
16:00 TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice Propofol
Ardagh Dejme tomu Klofani
17:00 Znovýr TNT Turbošneci Smečka Propofol - ZRUŠENO Ctidružice
Ardagh Dejme tomu Klofani

Rozpis her v hracím dnu 2.12.2018

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Znovýr Ardagh Turbošneci Dejme tomu Entonox Klofani
Ctidružice TNT Smečka
9:00 TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice Entonox
Klofani Ardagh Dejme tomu
10:00 Entonox TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice
Ardagh Dejme tomu Klofani
11:00 Znovýr Turbošneci TNT Entonox Ardagh Dejme tomu
Smečka Ctidružice Klofani
12:00 Turbošneci Znovýr Smečka TNT Entonox Ardagh
Ctidružice Klofani Dejme tomu
13:00 Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice TNT Klofani
Entonox Ardagh Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 17.2.2019

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Znovýr Ardagh Entonox Dejme tomu Smečka Klofani
Turbošneci TNT Ctidružice
9:00 TNT Znovýr Ctidružice Turbošneci Dejme tomu Entonox
Smečka Ardagh Klofani
10:00 Ardagh TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice
Dejme tomu Klofani Entonox
11:00 Znovýr Ardagh Turbošneci Dejme tomu Entonox Klofani
TNT Smečka Ctidružice
12:00 TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice Entonox
Ardagh Dejme tomu Klofani
13:00 Znovýr TNT Turbošneci Smečka Entonox Ctidružice
Ardagh Dejme tomu Klofani

Rozpis her v hracím dnu 10.3.2019

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Znovýr Ardagh Turbošneci Dejme tomu Entonox Klofani
Ctidružice TNT Smečka
9:00 TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice Entonox
Klofani Ardagh Dejme tomu
10:00 Entonox TNT Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice
Ardagh Dejme tomu Klofani
11:00 Znovýr Turbošneci TNT Entonox Ardagh Dejme tomu
Smečka Ctidružice Klofani
12:00 Turbošneci Znovýr Smečka TNT Entonox Ardagh
Ctidružice Klofani Dejme tomu
13:00 Znovýr Smečka Turbošneci Ctidružice TNT Klofani
Entonox Ardagh Dejme tomu