Archiv ZVL 2010/2011


Seznam přihlášených týmů

Název
1. ciTEAM
2. Koncovka
3. Nakladačky
4. Šamani
5. Důchodci
6. Citonice
7. V.O.C.A.S.
8. Výběr
9. Kopa Únanov
10. Ctidružice

Rozpis termínů a herní plán

Herní den 1 2 3 4 5 6 7 8
Termín 27.11. 4.12. 15.1. 23.1. 30.1. 19.2. 3.4. 10.4.
Kopa Kopa Nakladačky Kopa Kopa Nakladačky Kopa Šamani
Koncovka Koncovka Šamani Koncovka Koncovka Šamani Nakladačky Důchodci
Nakladačky Nakladačky Důchodci Nakladačky Důchodci Důchodci ciTEAM Koncovka
Šamani Šamani Citonice Šamani Citonice Citonice Výběr V.O.C.A.S.
Důchodci Důchodci V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. Ctidružice kvalifikant
Citonice Citonice Výběr Výběr Výběr Výběr Citonice kvalifikant
Výběr Ctidružice Ctidružice Ctidružice Ctidružice Ctidružice
V.O.C.A.S. ciTEAM ciTEAM ciTEAM ciTEAM ciTEAM

Rozpis her v hracím dnu 4.12.2010

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Šamani vs. Ctidružice Kopa Důchodci vs. ciTEAM Kopa Nakladačky vs. Citonice Koncovka
9:00 Nakladačky vs. Ctidružice Důchodci Šamani vs. ciTEAM Citonice Kopa vs. Koncovka Citonice
10:00 Kopa vs. Ctidružice Šamani Nakladačky vs. ciTEAM Šamani Koncovka vs. Citonice Důchodci
11:00 Koncovka vs. Ctidružice Nakladačky Kopa vs. ciTEAM Nakladačky Šamani vs. Důchodci Citonice
12:00 Citonice vs. Ctidružice Důchodci Koncovka vs. ciTEAM Organizátor Kopa vs. Nakladačky Šamani

Rozpis her v hracím dnu 15.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 V.O.C.A.S vs. Výběr Nakladačky Ctidružice vs. ciTEAM Nakladačky Důchodci vs. Citonice Organizátor
9:00 Výběr vs. Ctidružice Důchodci Nakladačky vs. V.O.C.A.S. Důchodci Citonice vs. ciTEAM Organizátor
10:00 Citonice vs. Výběr ciTEAM V.O.C.A.S. vs. Ctidružice ciTEAM Nakladačky vs. Šamani Organizátor
11:00 Výběr vs ciTEAM Citonice Šamani vs. V.O.C.A.S. Citonice Ctidružice vs. Důchodci Nakladačky
12:00 Důchodci vs. Výběr Ctidružice V.O.C.A.S. vs. ciTEAM Ctidružice Šamani vs. Citonice Nakladačky

Rozpis her v hracím dnu 23.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Koncovka vs. Kopa V.O.C.A.S. Nakladačky vs. Šamani V.O.C.A.S. Ctidružice vs. ciTEAM Organizátor
9:00 Koncovka vs. Nakladačky Výběr Kopa vs. V.O.C.A.S. Výběr Šamani vs. ciTEAM Ctidružice
10:00 Koncovka vs. ciTEAM Šamani Kopa vs. Nakladačky Šamani V.O.C.A.S. vs. Výběr Ctidružice
11:00 Koncovka vs Šamani ciTEAM Kopa vs. Výběr ciTEAM Nakladačky vs. Ctidružice V.O.C.A.S.
12:00 Koncovka vs. Ctidružice Nakladačky Kopa vs. Šamani Nakladačky Výběr vs. ciTEAM Organizátor

Rozpis her v hracím dnu 30.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Koncovka vs. Důchodci Výběr Citonice vs. Ctidružice Výběr Kopa vs. ciTEAM Organizátor
9:00 Důchodci vs. ciTEAM Výběr Koncovka vs. Citonice V.O.C.A.S. Kopa vs. Ctidružice V.O.C.A.S.
10:00 Důchodci vs. Ctidružice Kopa Citonice vs. V.O.C.A.S. Kopa Koncovka vs. Výběr ciTEAM
11:00 Důchodci vs Výběr Ctidružice Kopa vs. Citonice Ctidružice Koncovka vs. V.O.C.A.S. Organizátor
12:00 Kopa vs. Důchodci Koncovka Citonice vs. Výběr Koncovka V.O.C.A.S. vs. Ctidružice Koncovka

Rozpis her v hracím dnu 19.2.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Nakladačky vs. Výběr Důchodci Šamani vs. Ctidružice Citonice V.O.C.A.S. vs. ciTEAM Důchodci
9:00 Nakladačky vs. V.O.C.A.S. Ctidružice Šamani vs. Výběr Ctidružice Důchodci vs. Citonice ciTEAM
10:00 Nakladačky vs. Důchodci Výběr Šamani vs. V.O.C.A.S. Výběr Citonice vs. ciTEAM Ctidružice
11:00 Nakladačky vs Citonice ciTEAM Šamani vs. Důchodci ciTEAM Výběr vs. Ctidružice V.O.C.A.S.
12:00 Nakladačky vs. ciTEAM Výběr Šamani vs. Citonice Organizátor Důchodci vs. V.O.C.A.S. Ctidružice

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2010/2011

Pořadí Tým
1. Šamani
2. Koncovka
3. V.O.C.A.S.
4. Výběr
5. Důchodci
6. ciTEAM
7. Ctidružice
8. Nakladačky
9. Citonice
10. Kopa

Umístění po základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Šamani 50
2. Důchodci 43
3. Koncovka 43
4. V.O.C.A.S. 37
5. Kopa 25
6. Nakladačky 17
7. ciTEAM 16
8. Výběr 15
9. Ctidružice 15
10. Citonice 9

Umístění po 1/2 základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Šamani 25
2. Koncovka 23
3. Důchodci 20
4. V.O.C.A.S. 19
5. Kopa 18
6. Nakladačky 8
7. ciTEAM 7
8. Ctidružice 6
9. Citonice 5
10. Výběr 5

Výsledky

27.11.2010, 4.12.2010, 15.1.2011

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Kopa 0:2 16:25, 16:25 2:0 25:10, 25:22 0:2 16:25, 17:25 2:0 25:22, 25:22 2:0 25:15, 25:15 0:2 20:25, 24:26 2:0 25:23, 25:21 2:0 25:16, 25:23 2:0 26:24, 25:19 18
2 Koncovka 2:0 25:16, 25:16 2:0 25:16, 25:18 1:1 25:22, 21:25 1:1 25:16, 17:25 2:0 25:17, 25:21 1:1 25:14, 20:25 2:0 25:23, 25:19 2:0 25:22, 25:12 2:0 25:22, 26:24 23
3 Nakladačky 0:2 10:25, 22:25 0:2 16:25, 18:25 0:2 15:25, 10:25 0:2 21:25, 17:25 2:0 25:19, 25:21 0:2 22:25, 12:25 1:1 20:25, 25:17 1:1 25:19, 15:25 1:1 20:25, 25:15 8
4 Šamani 2:0 25:16, 25:17 1:1 22:25, 25:21 2:0 25:22, 25:12 1:1 25:19, 21:25 2:0 25:14, 25:23 2:0 25:16, 26:24 2:0 25:10, 25:19 2:0 25:17, 25:18 2:0 25:16, 25:17 25
5 Důchodci 0:2 22:25, 22:25 1:1 16:25, 25:17 2:0 25:21, 25:17 1:1 19:25, 25:21 2:0 25:11, 25:19 2:0 25:20, 25:21 2:0 25:10, 25:22 2:0 25:22, 25:12 2:0 25:19, 25:11 20
6 Citonice 0:2 15:25, 15:25 0:2 17:25, 21:25 0:2 19:25, 21:25 0:2 14:25, 23:25 0:2 11:25, 19:25 0:2 17:25, 18:25 1:1 23:25, 25:13 1:1 25:19, 22:25 1:2 18:25, 25:18, 5:7 5
7 V.O.C.A.S. 2:0 25:20, 26:24 1:1 15:25, 25:20 2:0 25:15, 25:10 0:2 16:25, 24:26 0:2 20:25, 21:25 2:0 25:17, 25:18 2:0 25:23, 25:22 2:0 25:23, 25:13 2:0 25:7, 25:17 19
8 Výběr 0:2 23:25, 21:25 0:2 23:25, 19:25 1:1 25:20, 17:25 0:2 10:25, 19:25 0:2 10:25, 22:25 1:1 25:23, 13:25 0:2 23:25, 25:22 1:1 22:25, 25:18 1:1 29:27, 22:25 5
9 Ctidružice 0:2 16:25, 23:25 0:2 22:25, 12:25 1:1 19:25, 25:15 0:2 17:25, 18:25 0:2 22:25, 12:25 1:1 19:25, 25:22 0:2 23:25, 13:25 1:1 25:22, 18:25 1:1 25:16, 17:25 6
10 ciTEAM 0:2 24:26, 19:25 0:2 22:25, 24:26 1:1 25:20, 15:25 0:2 16:25, 17:25 0:2 19:25, 11:25 2:1 25:18, 18:25, 7:5 0:2 7:25, 17:25 1:1 27:29, 25:22 1:1 16:25, 25:17 7

23.1.2011, 30.1.2011, 19.2.2011

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Kopa 0:2 20:25, 15:25 2:0 25:15, 25:14 0:2 15:25, 11:25 0:2 18:25, 17:25 0:2 18:25, 21:25 0:2 15:25, 25:27 1:1 25:23, 21:25 0:2 16:25, 21:25 2:0 25:23, 25:20 25
2 Koncovka 2:0 25:20, 25:15 2:0 25:12, 25:14 0:2 14:25, 9:25 0:2 22:25, 10:25 2:0 25:14, 25:23 2:0 25:19, 25:19 2:0 25:19, 25:8 2:0 25:16, 25:21 1:1 25:14, 23:25 43
3 Nakladačky 0:2 15:25, 14:25 0:2 12:25, 14:25 0:2 11:25, 15:25 0:2 10:25, 15:25 2:0 25:12, 25:22 2:0 25:18, 25:23 0:2 19:25, 18:25 1:1 25:21, 26:28 1:1 16:25, 25:20 17
4 Šamani 2:0 25:15, 25:11 2:0 25:14, 25:9 2:0 25:11, 25:15 1:1 25:23, 22:25 2:0 25:18, 25:12 2:0 25:20, 25:20 2:0 25:15, 25:19 2:0 25:14, 25:22 2:0 25:8, 25:17 50
5 Důchodci 2:0 25:18, 25:17 2:0 25:22, 25:10 2:0 25:10, 25:15 1:1 23:25, 25:22 2:0 25:11, 25:10 0:2 12:25, 23:25 2:0 25:14, 25:20 2:0 25:22, 25:17 2:0 25:9, 25:17 43
6 Citonice 2:0 25:18, 25:21 0:2 14:25, 23:25 0:2 12:25, 22:25 0:2 18:25, 12:25 0:2 11:25, 10:25 0:2 14:25, 17:25 0:2 23:25, 19:25 0:2 12:25, 16:25 1:1 25:22, 21:25 9
7 V.O.C.A.S. 2:0 25:15, 27:25 0:2 19:25, 19:25 0:2 18:25, 23:25 0:2 20:25, 20:25 2:0 25:12, 25:23 2:0 25:14, 25:17 2:0 25:17, 25:16 2:0 25:18, 25:22 2:0 25:19, 25:22 37
8 Výběr 1:1 23:25, 25:21 0:2 19:25, 8:25 2:0 25:19, 25:18 0:2 15:25, 19:25 0:2 14:25, 20:25 2:0 25:23, 25:19 0:2 17:25, 16:25 1:1 20:25, 25:19 0:2 19:25, 19:25 15
9 Ctidružice 2:0 25:16, 25:21 0:2 16:25, 21:25 1:1 21:25, 28:26 0:2 14:25, 22:25 0:2 22:25, 17:25 2:0 25:12, 25:16 0:2 18:25, 22:25 1:1 25:20, 19:25 1:1 18:25 25:21 15
10 ciTEAM 0:2 23:25, 20:25 1:1 14:25, 25:23 1:1 25:16, 20:25 0:2 8:25, 17:25 0:2 9:25, 17:25 1:1 22:25, 25:21 0:2 19:25, 22:25 2:0 25:19, 25:19 1:1 25:18, 21:25 16

Výskedky z 3.4.2011 - PLAY OFF - kvalifikace

Tým Kopa Nakladačky ciTEAM Výběr Ctidružice Citonice Body
Kopa 0:2 23:25, 8:25 1:1 14:25, 25:16 0:2 17:25, 24:26 0:2 15:25, 25:27 0:2 25:27, 23:25 1
Nakladačky 2:0 25:23, 25:8 1:1 25:22, 19:25 0:2 14:25, 25:20 0:2 17:25, 14:25 1:1 22:25, 25:18 7
ciTEAM 1:1 25:14, 16:25 1:1 22:25, 25:19 2:0 25:12, 25:20 2:0 25:21, 25:19 2:0 25:18, 25:21 13
Výběr 2:0 25:17, 26:24 2:0 25:14, 25:20 0:2 12:25, 20:25 2:0 25:10, 26:24 2:0 25:20, 25:16 12
Ctidružice 2:0 25:15, 27:25 2:0 25:17, 25:14 0:2 21:25, 19:25 0:2 10:25, 24:26 2:0 25:23, 25:20 9
Citonice 2:0 27:25, 25:23 1:1 25:22, 18:28 0:2 18:25, 21:25 0:2 20:25, 16:25 0:2 23:25, 20:25 4

Výskedky z 10.4.2011 - PLAY OFF - FINÁLE

Tým Šamani Důchodci Koncovka V.O.C.A.S. ciTEAM Výběr Body
Šamani 2:0 25:16, 25:15 1:1 25:19, 22:25 1:1 21:25, 25:19 2:0 25:16, 25:13 2:0 25:14, 25:16 13
Důchodci 0:2 16:25, 15:25 1:1 25:22, 25:14 1:1 11:25, 25:15 2:0 25:21, 25:20 0:2 16:25, 22:25 5
Koncovka 1:1 19:25, 25:22 1:1 22:25, 25:14 2:0 25:18, 25:17 2:0 25:11, 25:14 2:0 25:11, 25:13 12
V.O.C.A.S. 1:1 25:21, 19:25 1:1 25:11, 15:25 0:2 18:25, 17:25 2:0 25:12, 25:17 1:1 24:26, 25:21 8
ciTEAM 0:2 16:25, 13:25 0:2 21:25, 20:25 0:2 11:25, 14:25 0:2 12:25, 17:25 0:2 23:25, 19:25 0
Výběr 0:2 14:25, 16:25 2:0 25:16, 25:22 0:2 11:25, 13:25 1:1 26:24, 21:25 2:0 25:23, 25:19 7