Archiv ZVL 2010/2011


Seznam přihlášených týmů

Název
1. ciTEAM
2. Koncovka
3. Nakladačky
4. Šamani
5. Důchodci
6. Citonice
7. V.O.C.A.S.
8. Výběr
9. Kopa Únanov
10. Ctidružice

Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4 5 6 7 8
27.11. 4.12. 15.1. 23.1. 30.1. 19.2. 3.4. 10.4.
Kopa Kopa Nakladačky Kopa Kopa Nakladačky Kopa Šamani
Koncovka Koncovka Šamani Koncovka Koncovka Šamani Nakladačky Důchodci
Nakladačky Nakladačky Důchodci Nakladačky Důchodci Důchodci ciTEAM Koncovka
Šamani Šamani Citonice Šamani Citonice Citonice Výběr V.O.C.A.S.
Důchodci Důchodci V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. Ctidružice kvalifikant
Citonice Citonice Výběr Výběr Výběr Výběr Citonice kvalifikant
Výběr Ctidružice Ctidružice Ctidružice Ctidružice Ctidružice
V.O.C.A.S. ciTEAM ciTEAM ciTEAM ciTEAM ciTEAM

Rozpis her v hracím dnu 4.12.2010

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Šamani Kopa Důchodci Kopa Nakladačky Koncovka
Ctidružice ciTEAM Citonice
9:00 Nakladačky Důchodci Šamani Citonice Kopa Citonice
Ctidružice ciTEAM Koncovka
10:00 Kopa Šamani Nakladačky Šamani Koncovka Důchodci
Ctidružice ciTEAM Citonice
11:00 Koncovka Nakladačky Kopa Nakladačky Šamani Citonice
Ctidružice ciTEAM Důchodci
12:00 Citonice Důchodci Koncovka Organizátor Kopa Šamani
Ctidružice ciTEAM Nakladačky

Rozpis her v hracím dnu 15.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 V.O.C.A.S. Nakladačky Ctidružice Nakladačky Důchodci Organizátor
Výběr ciTEAM Citonice
9:00 Výběr Důchodci Nakladačky Důchodci Citonice Organizátor
Ctidružice V.O.C.A.S. ciTEAM
10:00 Citonice ciTEAM V.O.C.A.S. ciTEAM Nakladačky Organizátor
Výběr Ctidružice Šamani
11:00 Výběr Citonice Šamani Citonice Ctidružice Nakladačky
ciTEAM V.O.C.A.S. Důchodci
12:00 Důchodci Ctidružice V.O.C.A.S. Ctidružice Šamani Nakladačky
Výběr ciTEAM Citonice

Rozpis her v hracím dnu 23.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Koncovka V.O.C.A.S. Nakladačky V.O.C.A.S. Ctidružice Organizátor
Kopa Šamani ciTEAM
9:00 Koncovka Výběr Kopa Výběr Šamani Ctidružice
Nakladačky V.O.C.A.S. ciTEAM
10:00 Koncovka Šamani Kopa Šamani V.O.C.A.S. Ctidružice
ciTEAM Nakladačky Výběr
11:00 Koncovka ciTEAM Kopa ciTEAM Nakladačky V.O.C.A.S.
Šamani Výběr Ctidružice
12:00 Koncovka Nakladačky Kopa Nakladačky Výběr Organizátor
Ctidružice Šamani ciTEAM

Rozpis her v hracím dnu 30.1.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Koncovka Výběr Citonice Výběr Kopa Organizátor
Důchodci Ctidružice ciTEAM
9:00 Důchodci Výběr Koncovka V.O.C.A.S. Kopa V.O.C.A.S.
ciTEAM Citonice Ctidružice
10:00 Důchodci Kopa Citonice Kopa Koncovka ciTEAM
Ctidružice V.O.C.A.S. Výběr
11:00 Důchodci Ctidružice Kopa Ctidružice Koncovka Organizátor
Výběr Citonice V.O.C.A.S.
12:00 Kopa Koncovka Citonice Koncovka V.O.C.A.S. Koncovka
Důchodci Výběr Ctidružice

Rozpis her v hracím dnu 19.2.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Nakladačky Důchodci Šamani Citonice V.O.C.A.S. Důchodci
Výběr Ctidružice ciTEAM
9:00 Nakladačky Ctidružice Šamani Ctidružice Důchodci ciTEAM
V.O.C.A.S. Výběr Citonice
10:00 Nakladačky Výběr Šamani Výběr Citonice Ctidružice
Důchodci V.O.C.A.S. ciTEAM
11:00 Nakladačky ciTEAM Šamani ciTEAM Výběr V.O.C.A.S.
Citonice Důchodci Ctidružice
12:00 Nakladačky Výběr Šamani Organizátor Důchodci Ctidružice
ciTEAM Citonice V.O.C.A.S.

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2010/2011

Pořadí Tým
1. Šamani
2. Koncovka
3. V.O.C.A.S.
4. Výběr
5. Důchodci
6. ciTEAM
7. Ctidružice
8. Nakladačky
9. Citonice
10. Kopa

Umístění po základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Šamani 50
2. Důchodci 43
3. Koncovka 43
4. V.O.C.A.S. 37
5. Kopa 25
6. Nakladačky 17
7. ciTEAM 16
8. Výběr 15
9. Ctidružice 15
10. Citonice 9

Umístění po 1/2 základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Šamani 25
2. Koncovka 23
3. Důchodci 20
4. V.O.C.A.S. 19
5. Kopa 18
6. Nakladačky 8
7. Ctidružice 6
8. ciTEAM 6
9. Citonice 5
10. Výběr 5

Výsledky

27.11.2010, 4.12.2010, 15.1.2011

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Kopa 0:2
16:25
16:25
2:0
25:10
25:22
0:2
16:25
17:25
2:0
25:22
25:22
2:0
25:15
25:15
0:2
20:25
24:26
2:0
25:23
25:21
2:0
25:16
25:23
2:0
26:24
25:19
18
2 Koncovka 2:0
25:16
25:16
2:0
25:16
25:18
1:1
25:22
21:25
1:1
25:16
17:25
2:0
25:17
25:21
1:1
25:14
20:25
2:0
25:23
25:19
2:0
25:22
25:12
2:0
25:22
26:24
23
3 Nakladačky 0:2
10:25
22:25
0:2
16:25
18:25
0:2
15:25
10:25
0:2
21:25
17:25
2:0
25:19
25:21
0:2
22:25
12:25
1:1
20:25
25:17
1:1
25:19
15:25
1:1
20:25
25:15
8
4 Šamani 2:0
25:16
25:17
1:1
22:25
25:21
2:0
25:15
25:10
1:1
25:19
21:25
2:0
25:14
25:23
2:0
25:16
26:24
2:0
25:10
25:19
2:0
25:17
25:18
2:0
25:16
25:17
25
5 Důchodci 0:2
22:25
22:25
1:1
16:25
25:17
2:0
25:21
25:17
1:1
19:25
25:21
2:0
25:11
25:19
2:0
25:20
25:21
2:0
25:10
25:22
2:0
25:22
25:12
2:0
25:19
25:11
20
6 Citonice 0:2
15:25
15:25
0:2
17:25
21:25
0:2
19:25
21:25
0:2
14:25
23:25
0:2
11:25
19:25
0:2
17:25
18:25
1:1
23:25
25:13
1:1
25:19
22:25
1:2
18:25
25:18
5:7
5
7 V.O.C.A.S. 2:0
25:20
26:24
1:1
14:25
25:20
2:0
25:22
25:12
0:2
16:25
24:26
0:2
20:25
21:25
2:0
25:17
25:18
2:0
25:23
25:22
2:0
25:23
25:13
2:0
25:7
25:17
19
8 Výběr 0:2
23:25
21:25
0:2
23:25
19:25
1:1
25:20
17:25
0:2
10:25
19:25
0:2
10:25
22:25
1:1
25:23
13:25
0:2
23:25
22:25
1:1
22:25
25:18
1:1
29:27
22:25
5
9 Ctidružice 0:2
16:25
23:25
0:2
22:25
12:25
1:1
19:25
25:15
0:2
17:25
18:25
0:2
22:25
12:25
1:1
19:25
25:22
0:2
23:25
13:25
1:1
25:22
18:25
1:1
25:16
17:25
6
10 ciTEAM 0:2
24:26
19:25
0:2
22:25
24:26
1:1
25:20
15:25
0:2
16:25
17:25
0:2
19:25
11:25
2:1
25:18
18:25
7:5
0:2
7:25
17:25
1:1
27:29
25:22
1:1
16:25
25:17
6

23.1.2011, 30.1.2011, 19.2.2011

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Kopa 0:2
20:25
15:25
2:0
25:15
25:14
0:2
15:25
11:25
0:2
18:25
17:25
0:2
18:25
21:25
0:2
15:25
25:27
1:1
25:23
21:25
0:2
16:25
21:25
2:0
25:23
25:20
25
2 Koncovka 2:0
25:20
25:15
2:0
25:12
25:14
0:2
14:25
9:25
0:2
22:25
10:25
2:0
25:14
25:23
2:0
25:19
25:19
2:0
25:19
25:8
2:0
25:16
25:21
1:1
25:14
23:25
43
3 Nakladačky 0:2
15:25
14:25
0:2
12:25
14:25
0:2
11:25
15:25
0:2
10:25
15:25
2:0
25:12
25:22
2:0
25:18
25:23
0:2
19:25
18:25
1:1
25:21
26:28
1:1
16:25
25:20
17
4 Šamani 2:0
25:15
25:11
2:0
25:14
25:9
2:0
25:11
25:15
1:1
25:23
22:25
2:0
25:18
25:12
2:0
25:20
25:20
2:0
25:15
25:19
2:0
25:14
25:22
2:0
25:8
25:17
50
5 Důchodci 2:0
25:18
25:17
2:0
25:22
25:10
2:0
25:10
25:15
1:1
23:25
25:22
2:0
25:11
25:10
0:2
12:25
23:25
2:0
25:14
25:20
2:0
25:22
25:17
2:0
25:9
25:17
43
6 Citonice 2:0
25:18
25:21
0:2
14:25
23:25
0:2
12:25
22:25
0:2
18:25
12:25
0:2
11:25
10:25
0:2
14:25
17:25
0:2
23:25
19:25
0:2
12:25
16:25
1:1
25:22
21:25
9
7 V.O.C.A.S. 2:0
25:15, 27:25
0:2
19:25
19:25
0:2
18:25
23:25
0:2
20:25
20:25
2:0
25:12
25:23
2:0
25:14
25:17
2:0
25:17
25:16
2:0
25:18
25:22
2:0
25:19
25:22
37
8 Výběr 1:1
23:25
25:21
0:2
19:25
8:25
2:0
25:19
25:18
0:2
15:25
19:25
0:2
14:25
20:25
2:0
25:23
25:19
0:2
17:25
16:25
1:1
20:25
25:19
0:2
19:25
19:25
15
9 Ctidružice 2:0
25:16
25:21
0:2
16:25
21:25
1:1
21:25
28:26
0:2
14:25
22:25
0:2
22:25
17:25
2:0
25:12
25:16
0:2
18:25
22:25
1:1
25:20
19:25
1:1
18:25
25:21
15
10 ciTEAM 0:2
23:25
20:25
1:1
14:25
25:23
1:1
25:16
20:25
0:2
8:25
17:25
0:2
9:25
17:25
1:1
22:25
25:21
0:2
19:25
22:25
2:0
25:19
25:19
1:1
25:18
21:25
16

Výskedky z 3.4.2011 PLAY OFF - kvalifikace

Tým Kopa Nakladačky ciTEAM Výběr Ctidružice Citonice Body
Kopa 0:2
23:25
8:25
1:1
14:25
25:16
0:2
17:25
24:26
0:2
15:25
25:27
0:2
25:27
23:25
1
Nakladačky 2:0
25:23
25:8
1:1
25:22
19:25
0:2
14:25
20:25
0:2
17:25
14:25
1:1
22:25
25:18
6
ciTEAM 1:1
25:14
16:25
1:1
22:25
25:19
2:0
25:12
25:20
2:0
25:21
25:19
2:0
25:18
25:21
13 - postupující
Výběr 2:0
25:17
26:24
2:0
25:14
25:20
0:2
12:25
20:25
2:0
25:10
26:24
2:0
25:20
25:16
12 - postupující
Ctidružice 2:0
25:15
27:25
2:0
25:17
25:14
0:2
21:25
19:25
0:2
10:25
24:26
2:0
25:23
25:20
9
Citonice 2:0
27:25
25:23
1:1
25:22
18:25
0:2
18:25
21:25
0:2
20:25
16:25
0:2
23:25
20:25
4

Výskedky z 10.4.2011 PLAY OFF - FINÁLE

Tým Šamani Důchodci Koncovka V.O.C.A.S. ciTEAM Výběr Body
Šamani 2:0
25:16
25:15
1:1
25:19
22:25
1:1
21:25
25:19
2:0
25:16
25:13
2:0
25:14
25:16
13
Důchodci 0:2
16:25
15:25
1:1
25:22
14:25
1:1
11:25
25:15
2:0
25:21
25:20
0:2
16:25
22:25
5
Koncovka 1:1
19:25
25:22
1:1
22:25
25:14
2:0
25:18
25:17
2:0
25:11
25:14
2:0
25:11
25:13
12
V.O.C.A.S. 1:1
25:21
19:25
1:1
25:11
15:25
0:2
18:25
17:25
2:0
25:12
25:17
1:1
24:26
25:21
8
ciTEAM 0:2
16:25
13:25
0:2
21:25
20:25
0:2
11:25
14:25
0:2
12:25
17:25
0:2
23:25
19:25
0
Výběr 0:2
14:25
16:25
2:0
25:16
25:22
0:2
11:25
13:25
1:1
26:24
21:25
2:0
25:23
25:19
7