Archiv ZVL 2011/2012


Seznam přihlášených týmů

Název
1. Citonice
2. Smečka
3. KOPA
4. Výběr
5. Důchodci
6. Dejme tomu
7. Ctidružice
8. Modrý mazec
9. V.O.C.A.S.
10. Ardagh

Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4 5 6 7 8
9.10. 22.10. 8.1. 21.1. 18.2. 25.2. 15.4. 22.4.
Citonice KOPA Ardagh Citonice Citonice KOPA P P
Ardagh Výběr Citonice Smečka Smečka Výběr l l
KOPA Důchodci Smečka Důchodci Důchodci Důchodci a a
Výběr Dejme tomu KOPA Výběr Dejme tomu Dejme tomu y y
Důchodci Ctidružice Výběr Ctidružice KOPA Ctidružice
V.O.C.A.S. Modrý mazec Ctidružice Modrý mazec Modrý mazec Modrý mazec o o
Ctidružice Smečka Dejme tomu V.O.C.A.S. V.O.C.A.S. Smečka f f
Modrý mazec Ardagh V.O.C.A.S. Dejme tomu Ardagh Ardagh f f

Rozpis her v hracím dnu 9.10.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
12:00 Citonice Výběr V.O.C.A.S. Výběr Ardagh Organizátor
Modrý mazec KOPA Důchodci
13:00 Citonice Ctidružice V.O.C.A.S. Ctidružice KOPA Organizátor
Ardagh Modrý mazec Důchodci
14:00 Citonice Důchodci V.O.C.A.S. Důchodci Výběr Ardagh
KOPA Ctidružice Modrý mazec
15:00 Citonice KOPA V.O.C.A.S. KOPA Ctidružice Organizátor
Výběr Důchodci Modrý mazec
16:00 Citonice Modrý mazec V.O.C.A.S. Modrý mazec Ctidružice Organizátor
Důchodci Výběr KOPA

Rozpis her v hracím dnu 22.10.2011

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
15:00 Důchodci Ctidružice Dejme tomu Ctidružice KOPA Výběr
Modrý mazec Smečka Ardagh
16:00 Modrý mazec KOPA Důchodci KOPA Smečka Výběr
Dejme tomu Ctidružice Ardagh
17:00 Ardagh KOPA Důchodci Smečka Ctidružice Smečka
Modrý mazec Dejme tomu Výběr
18:00 Modrý mazec Ardagh Výběr Ardagh KOPA Ctidružice
Smečka Důchodci Dejme tomu
19:00 KOPA Dejme tomu Smečka Dejme tomu Výběr Dejme tomu
Modrý mazec Důchodci Ardagh

Rozpis her v hracím dnu 8.1.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
16:00 Výběr Citonice KOPA Citonice Ctidružice V.O.C.A.S.
Dejme tomu Smečka Ardagh
17:00 Ctidružice KOPA Výběr KOPA Citonice Ardagh
Dejme tomu Smečka V.O.C.A.S.
18:00 Citonice KOPA Ctidružice Výběr V.O.C.A.S. Výběr
Dejme tomu Smečka Ardagh
19:00 V.O.C.A.S. Ardagh Citonice Ardagh Výběr Ctidružice
Dejme tomu Smečka KOPA
20:00 Ardagh KOPA V.O.C.A.S. Výběr Citonice Výběr
Dejme tomu Smečka Ctidružice

Rozpis her v hracím dnu 21.1.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Citonice Důchodci Ctidružice Důchodci Deme tomu Modrý mazec
V.O.C.A.S. Výběr Smečka
9:00 V.O.C.A.S. Dejme tomu Citonice Dejme tomu Výběr Modrý mazec
Ctidružice Důchodci Smečka
10:00 V.O.C.A.S. Dejme tomu Citonice Dejme tomu Důchodci Výběr
Smečka Ctidružice Modrý mazec
11:00 V.O.C.A.S. Smečka Citonice Smečka Ctidružice Důchodci
Výběr Modrý mazec Dejme tomu
12:00 V.O.C.A.S. Ctidružice Citonice Ctidružice Modrý mazec Důchodci
Dejme tomu Výběr Smečka

Rozpis her v hracím dnu 18.2.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 KOPA Dejme tomu Ardagh Smečka V.O.C.A.S. Smečka
Modrý mazec Citonice Důchodci
9:00 KOPA Důchodci Ardagh Modrý mazec Citonice Modrý mazec
Smečka V.O.C.A.S. Dejme tomu
10:00 KOPA Citonice Ardagh Citonice V.O.C.A.S. Smečka
Dejme tomu Důchodci Modrý mazec
11:00 KOPA Důchodci Ardagh Důchodci Citonice Modrý mazec
V.O.C.A.S. Dejme tomu Smečka
12:00 KOPA V.O.C.A.S. Ardagh V.O.C.A.S. Důchodci Smečka
Citonice Modrý mazec Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 25.2.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Ctidružice KOPA Výběr KOPA Důchodci Ardagh
Modrý mazec Dejme tomu Smečka
9:00 Ctidružice Dejme tomu Výběr Dejme tomu KOPA Smečka
Důchodci Modrý mazec Ardagh
10:00 Ctidružice Modrý mazec Výběr Modrý mazec Ardagh Dejme tomu
KOPA Důchodci Smečka
11:00 Ctidružice Důchodci Výběr Důchodci Modrý mazec Smečka
Ardagh KOPA Dejme tomu
12:00 Ctidružice Modrý mazec Výběr Modrý mazec KOPA Dejme tomu
Smečka Ardagh Důchodci

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2011/2012

Pořadí Tým
1. Dejme tomu
2. Ardagh
3. Důchodci
4. Ctidružice
5. V.O.C.A.S.
6. KOPA
7. Výběr
8. Smečka
9. Citonice
10. Modrý mazec

Umístění po základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Ardagh 51
2. Dejme tomu 39
3. V.O.C.A.S. 33
4. Kopa 32
5. Ctidružice 28
6. Důchodci 27
7. Smečka 23
8. Citonice 16
9. Výběr 15
10. Modrý mazec 6

Umístění po 1/2 základní části ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Ardagh 25
2. V.O.C.A.S. 18
3. KOPA 17
4. Ctidružice 16
5. Dejme tomu 16
6. Důchodci 13
7. Smečka 12
8. Výběr 10
9. Citonice 7
10. Modrý mazec 1

Výsledky

9.10.2011, 22.10.2011, 8.1.2012

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Citonice 0:2
22:25
22:25
1:1
12:25
25:18
2:0
25:22
25:12
1:1
25:22
19:25
0:2
16:25
15:25
0:2
19:25
13:25
1:1
20:25
25:19
0:2
13:25
14:25
0:2
18:25
15:25
7
2 Smečka 2:0
25:22
25:22
1:1
22:25
25:23
1:2
26:24
24:26
6:8
1:1
9:25
25:17
0:2
17:25
17:25
1:1
23:25
25:21
2:0
25:10
25:19
1:1
16:25
25:18
0:2
16:25
8:25
12
3 KOPA 1:1
25:12
18:25
1:1
25:22
23:25
1:1
25:17
22:25
2:0
25:22
25:19
2:0
25:13
25:18
1:1
11:25
25:21
2:0
25:14
25:20
1:1
25:23
18:25
0:2
19:25
17:25
17
4 Výběr 0:2
22:25
12:25
2:1
24:26
26:24
8:6
1:1
17:25
25:22
1:1
30:28
10:25
1:1
18:25
25:23
1:1
25:17
19:25
2:0
25:21
25:19
0:2
22:25
22:25
0:2
23:25
13:25
10
5 Důchodci 1:1
22:25
25:19
1:1
25:9
17:25
0:2
22:25
19:22
1:1
28:30
25:10
1:1
25:17
13:25
1:1
17:25
25:14
2:0
25:5
25:13
0:2
25:27
18:25
1:1 13
6 Dejme tomu 2:0
25:16
25:15
2:0
25:17
25:17
0:2
13:25
18:25
1:1
25:18
23:25
1:1
17:25
25:13
1:1
15:25
25:19
2:0
25:14
25:12
1:1
23:25
25:20
0:2
23:25
18:25
16
7 Ctidružice 2:0
25:19
25:13
1:1
25:23
21:25
1:1
25:11
21:25
1:1
17:25
25:19
1:1
25:17
14:25
1:1
25:15
19:25
2:0
25:17
25:14
2:0
25:19
25:22
0:2
15:25
23:25
16
8 Modrý mazec 1:1
25:20
19:25
0:2
10:25
19:25
0:2
14:25
20:25
0:2
21:25
19:25
0:2
5:25
13:25
0:2
14:25
12:25
0:2
17:25
14:25
0:2
8:25
13:25
0:2
20:25
12:25
1
9 V.O.C.A.S. 2:0
25:13
25:14
1:1
25:16
18:25
1:1
23:25
25:18
2:0
25:22
25:22
2:0
27:25
25:18
1:1
25:23
20:25
0:2
19:25
22:25
2:0
25:8
25:13
1:1
25:23
12:25
18
10 Ardagh 2:0
25:18
25:15
2:0
25:16
25:8
2:0
25:19
25:17
2:0
25:23
25:13
1:1 2:0
25:23
25:18
2:0
25:15
25:23
2:0
25:20
25:12
1:1
23:25
25:12
25

21.1.2012, 18.2.2012, 25.2.2012

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body
1 Citonice 0:2
0:25
0:25
0:2
0:25
0:25
2:0
25:14
28:26
2:0
26:24
25:20
0:2
0:25
0:25
1:1
17:25
25:19
1:1
18:25
25:15
0:2
14:25
17:25
0:2
0:25
0:25
16
2 Smečka 2:0
25:0
25:0
0:2
23:25
19:25
1:1
10:25
25:19
0:2
22:25
17:25
0:2
17:25
11:25
1:1
20:25
25:18
2:0
25:18
25:17
1:1
18:25
25:13
0:2
18:25
21:25
23
3 KOPA 2:0
25:0
25:0
2:0
25:23
25:19
2:0
25:23
25:18
0:2
22:25
23:25
0:2
17:25
16:25
2:0
25:17
25:15
2:0
25:23
25:11
0:2
12:25
17:25
0:2
13:25
19:25
32
4 Výběr 0:2
14:25
26:28
1:1
25:10
19:25
0:2
23:25
18:25
0:2
12:25
16:25
1:1
15:25
25:18
1:1
25:14
19:25
0:2
22:25
23:25
0:2
19:25
18:25
0:2
16:25
14:25
15
5 Důchodci 0:2
24:26
20:25
2:0
25:22
25:17
2:0
25:22
25:23
2:0
25:12
25:16
0:2
8:25
20:25
1:1
25:19
20:25
1:1
25:27
25:13
1:1
25:22
17:25
0:2
21:25
17:25
27
6 Dejme tomu 2:0
25:0
25:0
2:0
25:17
25:11
2:0
25:17
25:16
1:1
25:15
18:25
2:0
25:8
25:20
1:1
23:25
25:20
2:0
25:18
25:17
2:0
25:20
25:21
1:1
16:25
25:23
39
7 Ctidružice 1:1
25:17
19:25
1:1
25:20
18:25
0:2
17:25
15:25
1:1
14:25
25:19
1:1
19:25
25:20
1:1
25:23
20:25
2:0
25:11
25:23
2:0
27:25
25:6
0:2
21:25
20:25
28
8 Modrý mazec 1:1
25:18
15:25
0:2
18:25
17:25
0:2
23:25
11:25
2:0
25:22
25:23
1:1
27:25
13:25
0:2
18:25
17:25
0:2
11:25
23:25
0:2
18:25
22:25
0:2
16:25
19:25
6
9 V.O.C.A.S 2:0
25:14
25:17
1:1
25:18
13:25
2:0
25:12
25:17
2:0
25:19
25:18
1:1
22:25
25:17
0:2
20:25
21:25
0:2
25:27
6:25
2:0
25:18
25:22
0:2
17:25
22:25
33
10 Ardagh 2:0
25:0
25:0
2:0
25:18
25:21
2:0
25:13
25:19
2:0
25:16
25:14
2:0
25:21
25:17
1:1
25:16
23:25
2:0
25:21
25:20
2:0
25:16
25:19
2:0
25:17
25:22
51

Výsledky z 15.4.2012 - PLAY OFF - kvalifikace

Tým 1 2 3 4 5 6 Body
Ctidružice 2:0
25:22
25:19
1:1
16:25
25:19
2:0
25:12
25:21
2:0
25:19
25:14
1:1
25:14
23:25
12 - postupující
Důchodci 0:2
22:25
19:25
1:1
22:25
25:15
2:0
25:15
25:21
2:0
25:5
25:23
2:0
25:10
25:14
11 - postupující
Smečka 1:1
25:16
19:25
1:1
25:22
15:25
1:1
25:17
23:25
0:2
22:25
21:25
2:0
25:16
25:17
8
Citonice 0:2
12:25
21:25
0:2
15:25
21:25
1:1
17:25
25:23
1:1
15:25
25:19
2:0
25:21
25:17
5
Výběr 0:2
19:25
14:25
0:2
5:25
23:25
2:0
25:22
25:21
1:1
25:15
19:25
2:0
25:20
27:25
8
Modrý mazec 1:1
14:25
25:23
0:2
10:25
14:25
0:2
16:25
17:25
0:2
21:25
17:25
0:2
20:25
25:27
1

Výsledky z 22.4.2012 - PLAY OFF - FINÁLE

Tým 1 2 3 4 5 6 Body
Dejme tomu 2:0
25:20
25:18
1:1
25:15
18:25
2:0
25:20
25:18
2:0
25:22
25:12
2:0
25:22
25:14
14
Ctidružice 0:2
20:25
18:25
0:2
18:25
21:25
1:1
25:22
23:25
1:1
30:28
17:25
2:0
25:14
25:23
6
Ardagh 1:1
15:25
25:18
2:0
25:18
25:21
2:0
25:14
25:22
2:0
25:19
25:22
2:0
25:13
25:21
13
Důchodci 0:2
20:25
18:25
1:1
22:25
25:23
0:2
14:25
22:25
2:0
25:16
25:16
2:0
25:13
25:21
7
V.O.C.A.S. 0:2
22:25
12:25
1:1
28:30
25:17
0:2
19:25
22:25
0:2
16:25
16:25
2:0
25:19
25:17
5
KOPA 0:2
22:25
14:25
0:2
14:25
23:25
0:2
13:25
21:25
0:2
13:25
21:25
0:2
19:25
17:25
0