Archiv ZVL 2012/2013


Seznam přihlášených týmů

Název
1. Ardagh
2. Modrý mazec
3. Smečka
4. Výběr
5. Důchodci
6. Citonice
7. Havrani
8. Dejme tomu
9. Propofol
10. V.O.C.A.S.
11. TNT
12. Ctidružice
13. TurboŠneci

Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4 5 6 7 8 9
21.10. 28.10. 10.11. 22.12. 29.12. 19.1. 27.1. 30.3. 6.4.
Ardagh Ardagh Smečka Ardagh Citonice Ardagh Ardagh Smečka Havrani
Modrý mazec Modrý mazec Výběr Modrý mazec Havrani Modrý mazec Modrý mazec Výběr Dejme tomu
Smečka Dejme tomu Důchodci Smečka Dejme tomu Smečka Dejme tomu Ardagh Modrý mazec
Výběr Propofol Citonice Výběr Propofol Výběr Propofol TNT Smečka
Důchodci V.O.C.A.S. Havrani Důchodci V.O.C.A.S. Důchodci V.O.C.A.S. Modrý mazec Výběr
Citonice TNT Dejme tomu TNT TNT Citonice TNT Dejme tomu Ardagh
Havrani Ctidružice Propofol Ctidružice Ctidružice Havrani Ctidružice Turbošneci Propofol
Dejme tomu TurboŠneci V.O.C.A.S. TurboŠneci TurboŠneci Dejme tomu TurboŠneci V.O.C.A.S. Důchodci
TurboŠneci

Rozpis her v hracím dnu 21.10.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
15:00 Ardagh vs. Modrý mazec Dejme tomu Smečka vs. Výběr Dejme tomu Důchodci vs. Citonice Havrani
16:00 Havrani vs. Dejme tomu Citonice Ardagh vs. Smečka Citonice Modrý mazec vs. Výběr Havrani
17:00 Důchodci vs. Havrani Modrý Mazec Citonice vs. Dejme tomu Modrý mazec Ardagh vs. Výběr Smečka
18:00 Modrý mazec vs. Důchodci Ardagh Smečka vs. Citonice Ardagh Výběr vs. Havrani Dejme tomu
19:00 Důchodci vs. Dejme tomu Smečka Citonice vs. Ardagh Smečka Modrý mazec vs. Havrani Výběr
20:00 Ardagh vs. Havrani Dejme tomu Modrý mazec vs. Citonice Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 28.10.2012

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Dejme tomu vs. Propofol Modrý mazec V.O.C.A.S. vs. TNT Modrý mazec Ctidružice vs. Ardagh TurboŠneci
9:00 Ardagh vs. Dejme tomu Propofol TurboŠneci vs. Modrý mazec Propofol TNT vs. Ctidružice V.O.C.A.S.
10:00 Dejme tomu vs. TurboŠneci TNT Ardagh vs. Propofol TNT Modrý mazec vs. V.O.C.A.S. Ctidružice
11:00 Dejme tomu vs. Ctidružice V.O.C.A.S. TNT vs. TurboŠneci V.O.C.A.S. Modrý mazec vs. Propofol Ardagh
12:00 Modrý mazec vs. Dejme tomu Ctidružice Propofol vs. TurboŠneci Ctidružice V.O.C.A.S. vs. Ardagh TNT

Rozpis her v hracím dnu 10.11.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
9:00 Smečka vs. Důchodci Citonice V.O.C.A.S. vs. Výběr Citonice Havrani vs. Propofol Dejme tomu
10:00 Smečka vs. V.O.C.A.S. Havrani Dejme tomu vs. Výběr Havrani Citonice vs. Propofol Důchodci
11:00 Důchodci vs. Propofol Výběr Citonice vs. V.O.C.A.S. Výběr Smečka vs. Dejme tomu Havrani
12:00 V.O.C.A.S. vs. Důchodci Dejme tomu Smečka vs. Havrani Dejme tomu Výběr vs. Propofol Citonice
13:00 Smečka vs. Propofol Důchodci Citonice vs. Výběr Důchodci V.O.C.A.S. vs. Havrani Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 22.12.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
16:00 Ctidružice vs. Důchodci Výběr TurboŠneci vs. Ardagh Výběr Modrý mazec vs. Smečka TNT
17:00 Výběr vs. Důchodci Smečka TNT vs. Ardagh TurboŠneci Ctidružice vs. modrý mazec TurboŠneci
18:00 TurboŠneci vs. Smečka Ctidružice TNT vs. Výběr Ctidružice Ardagh vs. Důchodci Modrá mazec
19:00 Modrý mazec vs. TNT Ardagh Smečka vs. Ctidružice Ardagh Výběr vs.TurboŠneci Důchodci
20:00 Důchodci vs. TurboŠneci Organizátor Smečka vs. TNT Modrý mazec Výběr vs. Ctidružice Modrý mazec
21:00 Důchodci vs. TNT Organizátor

Rozpis her v hracím dnu 29.12

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
16:00:00 Dejme tomu vs. TurboŠneci Propofol V.O.C.A.S. vs. Ctidružice Propofol Havrani vs. TNT Propofol
17:00 Havrani vs. Turbošneci V.O.C.A.S. Dejme tomu vs. Ctidružice V.O.C.A.S. Propofol vs. TNT V.O.C.A.S.
18:00 V.O.C.A.S. vs. TurboŠneci Dejme tomu Propofol vs. Ctidružice Dejme tomu TNT vs. Havrani Dejme tomu
19:00 TurboŠneci vs. TNT Propofol Havrani vs. Ctidružice Propofol Dejme tomu vs. V.O.C.A.S. Propofol
20:00 Ctidružice vs. TurboŠneci Havrani Propofol vs. V.O.C.A.S. Havrani Dejme tomu vs. TNT Havrani

Rozpis her v hracím dnu 19.1.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Ardagh vs. Modrý mazec Dejme tomu Smečka vs. Výběr Dejme tomu Důchodci vs. Havrani Propofol
9:00 Dejme tomu vs. Propofol Havrani Ardagh vs. Smečka Havrani Modrý mazec vs. Výběr Důchodci
10:00 Důchodci vs. Dejme tomu Smečka Havrani vs. Propofol Smečka Ardagh vs. Výběr Modrý mazec
11:00 Modrý mazec vs. Důchodci Dejme tomu Smečka vs. Havrani Ardagh Výběr vs. Propofol Ardagh
12:00 Důchodci vs. Propofol Výběr Havrani vs. Ardagh Výběr Dejme tomu vs. Modrý mazec Smečka

Rozpis her v hracím dnu 27.1.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
16:00 Důchodci vs. V.O.C.A.S. Propofol Havrani vs. Ctidružice Propofol Dejme tomu vs. TNT TurboŠneci
17:00 Propofol vs. TurboŠneci Dejme tomu Důchodci vs. Ctidružice Dejme tomu Havrani vs. V.O.C.A.S. TNT
18:00 Dejme tomu vs. V.O.C.A.S. TurboŠneci Propofol vs. Ctidružice TurboŠneci Důchodci vs. TNT Havrani
19:00 TNT vs. Ctidružice Důchodci Propofol vs. V.O.C.A.S. Důchodci Havrani vs. TurboŠneci Dejme tomu
20:00 Důchodci vs. TurboŠneci Havrani Propofol vs. TNT Havrani V.O.C.A.S. vs. Ctidružice Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 30.3.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 V.O.C.A.S. vs. TNT Ardagh Smečka vs. TurboŠneci Ardagh Modrý mazec vs. Ctidružice Výběr
9:00 Ardagh vs. V.O.C.A.S. Smečka Modrý mazec vs. TNT Smečka Výběr vs. TurboŠneci Ctidružice
10:00 Smečka vs. Ctidružice TurboŠneci Výběr vs. V.O.C.A.S. TurboŠneci Ardagh vs. TNT Modrý mazec
11:00 Ardagh vs. Ctidružice Výběr V.O.C.A.S. vs. TurboŠneci Modrý mazec Smečka vs. TNT Výběr
12:00 Výběr vs. TNT Ardagh Modrý mazec vs. V.O.C.A.S. Ardagh Ctidružice vs. TurboŠneci Smečka
13:00 Ardagh vs. TurboŠneci TNT Výběr vs. Ctidružice TNT Smečka vs. V.O.C.A.S. Modrý mazec

Rozpis her v hracím dnu 6.4.

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
14:00 Havrani vs. Dejme tomu Ardagh Modrý mazec vs. Smečka Ardagh
15:00 Výběr vs. Dejme tomu Smečka Modrý mazec vs. Havrani Důchodci Ardagh vs. Propofol Důchodci
16:00 Smečka vs. Dejme tomu Ardagh Modrý mazec vs. Propofol Havrani Výběr vs. Důchodci Havrani
17:00 Ardagh vs. Důchodci Dejme tomu Výběr vs. Havrani Dejme tomu Smečka vs. Propofol Modrý mazec
18:00 Ardagh vs. Dejme tomu Výběr Smečka vs. Důchodci Propofol Modrý mazec vs Turbošneci Výběr

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2012/2013

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Dejme tomu 61
2. Ardagh 55
3. TNT 46
4. V.O.C.A.S. 44
5. Ctidružice 37
6. Propofol 36
7. Havrani 34
8. Důchodci 28
9. Výběr 21
10. Modrý mazec 11
11. Turbošneci 10
12. Smečka 10

Výsledky

21.10.2012, 28.10.2012, 10.11.2012, 22.12.2012, 29.12.2012

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Body
1 Ardagh 2:0 25:19, 25:17 2:0 25:22, 25:9 2:0 25:19, 25:16 2:0 25:7, 25:11 1:1 25:14, 23:25 1:1 14:25, 25:17 2:0 25:14, 25:11 2:0 25:16, 25:15 2:0 25:19, 25:19 2:0 25:20, 25:16 2:0 31:29, 25:17 30
2 Modrý mazec 0:2 19:25, 17:25 0:2 23:25, 24:26 1:1 20:25, 30:28 0:2 19:25, 16:25 0:2 21:25, 23:25 0:2 10:25, 20:25 1:1 18:25, 25:21 0:2 17:25, 23:25 0:2 16:25, 21:25 0:2 14:25, 21:25 1:1 25:20, 22:25 4
3 Smečka 0:2 22:25, 9:25 2:0 25:23, 26:24 0:2 23:25, 12:25 0:2 21:25, 22:25 0:2 17:25, 18:25 0:2 8:25, 15:25 0:2 21:25, 15:25 0:2 18:25, 16:25 0:2 15:25, 19:25 0:2 21:25, 17:25 1:1 15:25, 25:20 4
4 Výběr 0:2 19:25, 16:25 1:1 25:20, 28:30 2:0 25:23, 25:12 2:1 18:25, 25:18, 3:1 1:1 25:11, 23:25 0:2 11:25, 15:25 0:2, 10:25, 12:25 0:2 23:23, 19:25 0:2 20:25, 15:25 1:1 26:24, 14:25 1:1 20:25, 25:12 12
5 Důchodci 0:2 7:25, 11:25 2:0 25:19, 25:16 2:0 25:21, 25:22 1:2 25:18, 18:25, 1:3 1:1 22:25, 25:23 0:2 16:25, 17:25 0:2 21:25, 22:25 0:2 24:26, 19:25 0:2 25:27, 15:25 0:2 14:25, 16:25 2:0 25:10, 25:11 11
6 Havrani 1:1 14:25, 25:23 2:0 25:21, 25:23 2:0 25:17, 25:18 1:1 11:25, 25:23 1:1 25:22, 23:25 0:2 22:25, 19:25 0:2 16:25, 16:25 0:2 25:27, 15:25 1:1 14:25, 25:23 1:1 25:21 19:25 2:0 27:25, 25:23 15
7 Dejme tomu 1:1 25:14, 17:25 2:0 25:10, 25:20 2:0 25:8, 25:15 2:0 25:11, 25:15 2:0 25:16, 25:17 2:0 25:22, 25:19 2:0 25:14, 25:10 2:0 25:15, 25:18 1:1 25:19, 21:25 2:0 25:23, 25:22 2:0 25:12, 25:10 31
8 Propofol 0:2 14:25, 11:25 1:1 25:18, 21:25 2:0 25:21, 25:15 2:0 25:10, 25:12 2:0 25:21, 25:22 2:0 25:16, 25:16 0:2 14:25, 10:25 0:2 12:25, 23:25 0:2 21:25, 14:25 0:2 14:25, 29:31 2:0 25:20, 25:19 17
9 V.O.C.A.S. 0:2 16:25, 15:25 2:0 25:17, 25:23 2:0 25:18, 25:16 2:0 25:23, 25:19 2:0 26:24, 25:19 2:0 27:25, 25:15 0:2 15:25, 18:25 2:0 25:12, 25:23 1:1 21:25, 25:20 0:2 19:25, 18:25 2:0 25:20, 25:22 23
10 TNT 0:2 19:25, 19:25 2:0 25:16, 25:21 2:0 25:15, 25:19 2:0 25:20, 25:15 2:0 27:25, 25:15 1:1 25:14, 23:25 1:1 19:25, 25:21 2:0 25:21, 25:14 1:1 25:21, 20:25 2:0 25:17, 25:18 2:0 25:15, 25:7 25
11 Ctidružice 0:2 20:25, 16:25 2:0 25:14, 25:21 2:0 25:21, 25:17 1:1 24:26, 25:14 2:0 25:14, 25:16 1:1 21:25, 25:19 0:2 23:25, 22:25 2:0 25:14, 31:29 2:0 25:19, 25:18 0:2 17:25, 18:25 2:0 25:21, 25:18 22
12 TurboŠneci 0:2 29:31, 17:25 1:1 20:25, 25:22 1:1 25:15, 20:25 1:1 25:20, 12:25 0:2 10:25, 11:25 0:2 25:27, 23:25 0:2 12:25, 10:25 0:2 20:25, 19:25 0:2 20:25, 22:25 0:2 15:25, 7:25 0:2 21:25, 18:25 4

19.1.2013, 27.1.2013, 30.3.2013, 6.4.2013

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Body
1 Ardagh 2:0 25:13, 25:16 2:0 25:18, 25:14 2:0 25:12, 25:10 2:0 25:19, 25:21 2:0 25:20, 25:14 1:1 25:13, 18:25 0:2 23:25, 23:25 2:0 25:10, 25:20 2:1, 23:25, 25:23, 3:1 0:2, 21:25, 19:25 2:0 25:14, 25:13 55
2 Modrý mazec 0:2 13:25, 16:25 0:2 20:25, 16:25 2:0 25:19, 25:23 0:2 17:25, 18:25 0:2 21:25, 15:25 0:2 7:25, 9:25 1:1 15:25, 28:26 0:2, 16:25, 17:25 0:2 20:25, 21:25 0:2 20:25, 15:25 2:0 25:12, 25:21 11
3 Smečka 0:2 18:25, 14:25 2:0 25:20, 25:16 2:1 20:25, 25:20, 3:0 0:2 20:25, 14:25 0:2 19:25, 16:25 0:2 13:25, 14:25 0:2 22:25, 15:25 1:1 25:20, 12:25 0:2 18:25, 11:25 0:2 11:25, 22:25 0:2 20:25, 18:25 10
4 Výběr 0:2 12:25, 10:25 0:2 19:25, 23:25 1:2 25:20, 20:25, 0:3 1:1 25:17, 24:26 1:1 20:25, 27:25 0:2 25:27, 14:25 1:1 25:22, 15:25 0:2 16:25, 15:25 0:2 16:25, 13:25 1:2 25:13, 13:25, 1:3 2:0 25:10, 25:16 21
5 Důchodci 0:2 19:25, 21:25 2:0 25:17, 25:18 2:0 25:20, 25:14 1:1 17:25, 26:24 2:0 25:23, 25:18 0:2 17:25, 17:25 2:0 25:12, 25:23 1:2 25:23, 25:27, 2:4 1:1 25:18, 20:25 0:2 25:19, 25:22 1:2 17:25, 25:17, 1:3 28
6 Havrani 0:2 20:25, 14:25 2:0 25:21, 25:15 2:0 25:19, 25:16 1:1 25:20, 25:27 0:2 23:25, 18:25 0:2 15:25, 18:25 2:0 25:15, 27:25 2:1 25:21, 21:25, 3:1 1:2 25:20, 20:25, 3:5 2:0 27:25, 25:14 1:1 25:15, 25:27 34
7 Dejme tomu 1:1 13:25, 25:18 2:0 25:7, 25:9 2:0 25:13, 25:14 2:0 27:25, 25:14 2:0 25:17, 25:17 2:0 25:15, 25:18 2:0 26:24, 25:12 2:0 25:17, 25:18 1:1 22:25, 25:21 2:0 25:20, 25:10 2:0 25:23, 25:16 61
8 Propofol 2:0 25:23, 25:23 1:1 25:15, 26:28 2:0 25:22, 25:15 1:1 22:25, 25:15 0:2 12:25, 23:25 0:2 15:25, 25:27 0:2 24:26, 12:25 1:1 18:25, 27:25 2:1 21:25, 25:21, 3:1 2:0 25:19, 25:22 2:0 25:20, 25:20 36
9 V.O.C.A.S. 0:2 10:25, 20:25 2:0 25:16, 25:17 1:1 20:25, 25:12 2:0 25:16, 25:15 2:1 23:25, 27:25, 4:2 1:2 21:25, 25:21 1:3 0:2 17:25, 18:25 1:1 25:18, 25:27 2:0 25:22, 27:25 1:1 25:18, 24:26 2:0 25:16, 25:23 44
10 TNT 1:2 25:23, 23:25, 1:3 2:0 25:20, 25:21 2:0 25:18, 25:11 2:0 25:16, 25:13 1:1 18:25, 25:20 2:1 20:25, 25:20, 5:3 1:1 25:22, 21:25 1:2 25:21, 21:25, 1:3 0:2 22:25, 25:27 2:0 25:18, 25:22 2:0 25:13, 25:16 46
11 Ctidružice 2:0 25:21, 25:19 2:0 25:20, 25:15 2:0 25:11, 25:22 2:1 13:25, 25:13, 3:1 0:2 19:25, 22:25 0:2 25:27, 14:25 0:2 20:25, 10:25 0:2 19:25, 22:25 1:1 18:25, 26:24 0:2 18:25, 22:25 2:0 25:13, 25:15 37
12 TurboŠneci 0:2 14:25, 13:25 0:2 12:25, 21:25 2:0 25:20, 25:18 0:2 10:25, 16:25 2:1 25:17, 17:25, 3:1 1:1 15:25, 27:25 0:2 23:25, 16:25 0:2 20:25, 20:25 0:2 16:25, 23:25 0:2 13:25, 16:25 0:2 13:25, 15:25 10