Archiv ZVL 2013/2014


Seznam přihlášených týmů

Název
1. Ardagh
2. Modrý mazec
3. Smečka
4. ZnoVýr
5. Havrani
6. Dejme tomu
7. Propofol
8. VOCAS
9. TNT
10. Ctidružice
11. Turbošneci

Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4 5 6 7 8
20.10. 2.11. 1.12. 22.12. 4.1. 12.1. 19.1. 22.3.
Ardagh Modrý mazec Ardagh Ardagh Ardagh Ardagh Ardagh Modrý mazec
Modrý mazec Smečka Smečka Modrý mazec Modrý mazec Modrý mazec Smečka Smečka
Smečka ZnoVýr Havrani ZnoVýr Smečka ZnoVýr Havrani ZnoVýr
ZnoVýr Havrani Propofol Dejme tomu ZnoVýr Dejme tomu Propofol Havrani
Havrani Dejme tomu VOCAS Propofol Havrani Propofol VOCAS Dejme tomu
Dejme tomu VOCAS TNT VOCAS Dejme tomu VOCAS TNT VOCAS
Propofol TNT Ctidružice TNT Propofol TNT Ctidružice TNT
Turbošneci Ctidružice Turbošneci Ctidružice Turbošneci Ctidružice Turbošneci Ctidružice
Turbošneci Turbošneci

Rozpis her v hracím dnu 20.10.2013

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
14:00 Havrani Propofol Modrý mazec Propofol ZnoVýr Smečka
Ardagh Dejme tomu Turbošneci
15:00 Propofol ZnoVýr Havrani ZnoVýr Smečka Turbošneci
Ardagh Modrý mazec Dejme tomu
16:00 ZnoVýr Smečka Turbošneci Smečka Havrani Modrý mazec
Propofol Ardagh Dejme tomu
17:00 Smečka Havrani Turbošneci Havrani Dejme tomu Ardagh
ZnoVýr Modrý mazec Propofol
18:00 Znovýr Dejme tomu Turbošneci Dejme tomu Propofol Dejme tomu
Ardagh Havrani Smečka

Rozpis her v hracím dnu 2.11.2013

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Ctidružice Dejme tomu Havrani Dejme tomu Smečka TNT
VOCAS ZnoVýr Modrý mazec
9:00 Dejme tomu Modrý mazec Smečka ZnoVýr Havrani ZnoVýr
TNT Ctidružice VOCAS
10:00 Smečka VOCAS Modrý mazec VOCAS Dejem tomu Havrani
TNT ZnoVýr Ctidružice
11:00 ZnoVýr Dejme tomu Havrani Smečka Modrý mazec Smečka
VOCAS Ctudružice TNT
12:00 Dejme tomu TNT
VOCAS

Rozpis her v hracím dnu 1.12.2013

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
14:00 Havrani Propofol Ardagh Propofol VOCAS Turbošneci
Smečka Ctidružice TNT
15:00 Havrani Ctidružice Smečka Ctidružice Ardagh TNT
Propofol Turbošneci VOCAS
16:00 Turbošneci Propofol Smečka Ardagh Havrani Ardagh
Ctidružice VOCAS TNT
17:00 Propofol Havrani Smečka VOCAS Turbošneci VOCAS
Ctidružice Ardagh TNT
18:00 Propofol Organizátor
TNT

Rozpis her v hracím dnu 22.12.2013

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
12:00 Modrý mazec Ardagh Dejme tomu Ardagh Turbošneci TNT
Propofol ZnoVýr VOCAS
13:00 Modrý mazec Dejme tomu ZnoVýr Dejme tomu Propofol Turbošneci
Ardagh TNT VOCAS
14:00 Dejme tomu Propofol Ardagh VOCAS ZnoVýr VOCAS
Turbošneci TNT Ctidružice
15:00 Modrý mazec ZnoVýr Dejme tomu ZnoVýr Turbošneci TNT
Ctidružice Ardagh Propofol
16:00 Modrý mazec Ardagh Ctidružice Organizátor
VOCAS TNT

Rozpis her v hracím dnu 4.1.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Havrani Propofol Modrý mazec Propofol ZnoVýr Smečka
Ardagh Dejme tomu Turbošneci
9:00 Propofol ZnoVýr Havrani ZnoVýr Smečka Turbošneci
Ardagh Modrý mazec Dejme tomu
10:00 ZnoVýr Smečka Turbošneci Smečka Havrani Modrý mazec
Propofol Ardagh Dejme tomu
11:00 Smečka Havrani Turbošneci Havrani Dejme tomu Ardagh
ZnoVýr Modrý mazec Propofol
12:00 Znovýr Dejme tomu Turbošneci Dejme tomu Propofol Dejme tomu
Ardagh Havrani Smečka

Rozpis her v hracím dnu 12.1.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
13:30 Modrý mazec Ardagh Dejme tomu Ardagh Turbošneci TNT
Propofol ZnoVýr VOCAS
14:30 Modrý mazec Dejme tomu ZnoVýr Dejme tomu Propofol Turbošneci
Ardagh TNT VOCAS
15:30 Dejme tomu Propofol Ardagh VOCAS ZnoVýr VOCAS
Turbošneci TNT Ctidružice
16:30 Modrý mazec ZnoVýr Dejme tomu ZnoVýr Turbošneci TNT
Ctidružice Ardagh Propofol
17:30 Modrý mazec Ardagh Ctidružice Organizátor
VOCAS TNT

Rozpis her v hracím dnu 19.1.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
13:30 Havrani Propofol Ardagh Propofol VOCAS Turbošneci
Smečka Ctidružice TNT
14:30 Havrani Ctidružice Smečka Ctidružice Ardagh TNT
Propofol Turbošneci VOCAS
15:30 Turbošneci Propofol Smečka Ardagh Havrani Ardagh
Ctidružice VOCAS TNT
16:30 Propofol Havrani Smečka VOCAS Turbošneci VOCAS
Ctidružice Ardagh TNT
17:30 Propofol Organizátor
TNT

Rozpis her v hracím dnu 22.3.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
9:00 Ctidružice Dejme tomu Havrani Dejme tomu Smečka TNT
VOCAS ZnoVýr Modrý mazec
10:00 Dejme tomu Modrý mazec Smečka ZnoVýr Havrani ZnoVýr
TNT Ctidružice VOCAS
11:00 Smečka VOCAS Modrý mazec VOCAS Dejme tomu Havrani
TNT ZnoVýr Ctidružice
12:00 ZnoVýr Dejme tomu Havrani Smečka Modrý mazec Smečka
VOCAS Ctudružice TNT
13:00 Dejme tomu TNT
VOCAS

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2013/2014

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Ardagh 56
2. Dejme tomu 50
3. TNT 41
4. Havrani 35
5. Ctidružice 34
6. Propofol 33
7. ZnoVýr 30
8. VOCAS 22
9. Smečka 12
10. Turbošneci 9
11. Modrý mazec 8

Umístění po 1/2 ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Ardagh 29
2.-3. Dejme tomu 22
2.-3. Ctidružice 22
4. TNT 19
5.-6. Havrani 17
5.-6. Propofol 17
7. VOCAS 14
8. ZnoVýr 12
9. Smečka 7
10. Turbošneci 5
11. Modrý mazec 1

Výsledky

20.10.2013, 2.11.2013, 1.12.2013, 22.12.2013

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body
1 Ardagh 2:0
25:14
25:11
2:0
25:13
25:22
2:0
25:21
25:19
2:0
25:15
25:15
2:0
25:23
25:23
2:0
25:15
28:26
1:1
21:25
25:16
2:0
25:21
25:22
2:0
25:16
25:9
2:0
25:16
25:10
29
2 Modrý mazec 0:2
14:25
11:25
1:2
25:19
19:25
3:5
0:2
19:25
19:25
0:2
19:25
17:25
0:2
9:25
12:25
0:2
11:25
8:25
0:2
7:25
14:25
0:2
20:25
12:25
0:2
13:25
15:25
0:2
12:25
15:25
1
3 Smečka 0:2
13:25
22:25
2:1
19:25
25:19
5:3
0:2
21:25
18:25
2:0
25:22
25:23
0:2
13:25
24:26
0:2
18:25
25:27
0:2
13:25
23:25
0:2
22:25
9:25
0:2
15:25
14:25
1:1
20:25
25:14
7
4 ZnoVýr 0:2
21:25
19:25
2:0
25:19
25:19
2:0
25:21
25:18
1:1
12:25
25:19
0:2
22:25
13:25
0:2
18:25
15:25
1:1
23:25
25:16
0:2
17:25
12:25
0:2
21:25
23:25
2:0
25:15
25:14
12
5 Havrani 0:2
15:25
15:25
2:0
25:19
25:17
0:2
22:25
23:25
1:1
25:12
19:25
1:1
26:24
22:25
1:1
25:19
24:26
1:1
24:26
25:21
1:1
20:25
25:16
2:0
25:21
25:20
1:1
23:25
25:18
17
6 Dejme tomu 0:2
23:25
23:25
2:0
25:9
25:12
2:0
25:13
26:24
2:0
25:22
25:13
1:1
24:26
25:22
1:1
25:23
11:25
2:0
25:14
25:14
2:1
25:16
16:25
3:0
1:1
26:28
25:13
2:0
25:8
25:15
22
7 Propofol 0:2
15:25
26:28
2:0
25:11
25:8
2:0
25:18
27:25
2:0
25:18
25:15
1:1
19:25
26:24
1:1
23:25
25:11
1:1
25:21
23:25
0:2
13:25
14:25
0:2
21:25
21:25
2:0
25:13
25:14
17
8 VOCAS 1:1
25:21
16:25
2:0
25:7
25:14
2:0
25:13
25:23
1:1
25:23
16:25
1:1
26:24
21:25
0:2
14:25
14:25
1:1
21:25
25:23
1:1
25:19
18:25
0:2
18:25
15:25
2:0
25:15
25:11
14
9 TNT 0:2
21:25
22:25
2:0
25:20
25:12
2:0
25:22
25:9
2:0
25:17
25:12
1:1
25:20
16:25
1:2
16:25
25:16
0:3
2:0
25:13
25:14
1:1
19:25
25:18
0:2
26:28
19:25
2:0
25:21
25:17
19
10 Ctidružice 0:2
16:25
9:25
2:0
25:13
25:15
2:0
25:15
25:14
2:0
25:21
25:23
0:2
21:25
20:25
1:1
28:26
13:25
2:0
25:21
25:21
2:0
25:18
25:15
2:0
28:26
25:19
2:0
25:11
25:19
22
11 Turbošneci 0:2
16:25
10:25
2:0
25:12
25:15
1:1
25:20
14:25
0:2
15:25
14:25
1:1
25:23
18:25
0:2
8:25
15:25
0:2
13:25
14:25
0:2
15:25
11:25
0:2
21:25
17:25
0:2
11:25
19:25
5

4.1.2014, 12.1.2014, 19.1.2014, 22.3.2014

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body
1 Ardagh 2:0
25:12
25:13
2:0
25:18
25:12
2:0
25:13
25:20
2:0
25:15
25:15
1:1
25:23
21:25
2:0
25:21
25:22
2:0
25:17
25:19
2:0
25:21
25:13
1:1
25:22
24:26
2:0
25:0
25:0
56
2 Modrý mazec 0:2
12:25
13:25
0:2
12:25
19:25
0:2
11:25
13:25
0:2
15:25
20:25
0:2
8:25
19:25
0:2
18:25
17:25
0:2
22:25
12:25
1:1
10:25
25:22
2:0
25:0
25:0
2:0
25:0
25:0
8
3 Smečka 0:2
18:25
12:25
2:0
25:12
25:19
0:2
19:25
19:25
0:2
21:25
12:25
0:2
11:25
9:25
0:2
17:25
16:25
0:2
13:25
16:25
0:2
12:25
21:25
0:2
15:25
21:25
1:1
22:25
25:17
12
4 ZnoVýr 0:2
13:25
20:25
2:0
25:11
25:13
2:0
25:19
25:19
2:0
25:16
25:23
0:2
12:25
11:25
0:2
23:25
6:25
2:0
31:29
25:22
0:2
25:27
24:26
2:0
25:0
25:0
2:0
25:0
25:0
30
5 Havrani 0:2
15:25
15:25
2:0
25:15
25:20
2:0
25:21
25:12
0:2
16:25
23:25
0:2
15:25
16:25
1:1
25:20
24:26
2:0
25:23
25:21
1:1
28:26
21:25
2:0
26:24
25:21
2:0
25:0
25:0
35
6 Dejme tomu 1:1
23:25
25:21
2:0
25:8
25:19
2:0
25:11
25:9
2:0
25:12
25:11
2:0
25:15
25:16
2:0
25:16
25:19
2:0
33:31
25:15
2:0
25:22
25:17
1:1
25:14
25:27
2:0
25:12
25:12
50
7 Propofol 0:2
21:25
22:25
2:0
25:18
25:17
2:0
25:17
25:16
2:0
25:23
25:6
1:1
20:25
26:24
0:2
16:25
19:25
2:0
25:21
25:18
0:2
16:25
22:25
0:2
20:25
16:25
2:0
25:12
25:13
33
8 VOCAS 0:2
17:25
19:25
2:0
25:22
25:12
2:0
25:13
25:16
0:2
29:31
22:25
0:2
23:25
21:25
0:2
31:33
15:25
0:2
21:25
18:25
0:2
10:25
8:25
0:2
21:25
21:25
1:1
25:21
23:25
22
9 TNT 0:2
21:25
13:25
1:1
25:10
22:25
2:0
25:12
25:21
2:0
27:25
26:24
1:1
26:28
25:21
0:2
22:25
17:25
2:0
25:16
25:22
2:0
25:10
25:8
2:0
25:0
25:0
2:0
25:15
25:14
41
10 Ctidružice 1:1
22:25
26:24
0:2
0:25
0:25
2:0
25:15
25:21
0:2
0:25
0:25
0:2
24:26
21:25
1:1
14:25
27:25
2:0
25:20
25:16
2:0
25:21
25:21
0:2
0:25
0:25
1:1
17:25
25:19
34
11 Turbošneci 0:2
0:25
0:25
0:2
0:25
0:25
1:1
25:22
17:25
0:2
0:25
0:25
0:2
0:25
0:25
0:2
12:25
12:25
0:2
12:25
13:25
1:1
21:25
25:23
0:2
15:25
14:25
1:1
25:17
19:25
9