Vodácký příměstský tábor ve Znojmě

Zveme všechny děti ve věku od 7 do 18 let na Vodácký příměstský tábor konaný koncem srpna v areálu Vodáckého centra Stará vodárna a jeho přilehlém okolí.

Sraz je každý den mezi 8:00 - 8:30 a konec je v 16:30. Výjimkou je středa, kdy jedeme na celodenní výlet mimo Znojmo. Informace k tomuto dni zasíláme přihlášeným účastníkům na konci července.

V ceně tábora je zahrnuto: denně 2x svačina a teplý oběd, pitný režim, cestovné na Vranov a z Krhovic (viz program), vstupné do lanového centra na Vranovské pláži, doprava vodáckého materiálu. V ceně nejsou zahrnuty žádné mzdové náklady - všichni vedoucí a instruktoři pracují zdarma.

Program tábora:

  • spousta tradičních i netradičních her a soutěží
  • vodácký výcvik na pramicích P 550 uzpůsobené pro základní výcvik dětí od 7 let
  • vodácký výcvik pro starší děti na dvoumístných kánoích
  • jednodenní splutí Dyje ze Znojma do Krhovic
  • jednodenní výlet do lanového parku na Vranovské pláži
  • nepovinná část programu - poslední noc spaní pod stanem na Vodárně u ohýnku, kytar a buřtíku

Všichni vedoucí a instruktoři mají minimálně tzv. Čekatelské zkoušky, které je opravňují k vedení a práci s dětmi. Kompletní vodácký výcvik povedou zkušení instruktoři akreditovaní Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a dlouhodobě pracující s dětmi při Vodáckém oddíle NEPTUN Znojmo.

Přihlášku na tábor je možné stáhnout zde nebo vyzvednout osobně v areálu Centra Vodárna, ulice U Obří hlavy 7, Znojmo.

Přihlášky a případné dotazy posílejte nejpozději do 1.5.2018 hlavnímu vedoucímu tábora: David Gros, tel.: 722 937 756, e-mail: david.gros@vodaci.org.


Kapacita tábora omezena!!

Těšíme se na vás