Vodácký příměstský tábor ve Znojmě

Zveme všechny děti ve věku od 7 do 18 let na Vodácký příměstský tábor konaný koncem srpna v areálu Vodáckého centra Stará vodárna a jeho přilehlém okolí.

Sraz je každý den mezi 8:00 - 8:30 a konec je v 16:30. Výjimkou je středa, kdy jedeme na celodenní výlet mimo Znojmo. Informace k tomuto dni zasíláme přihlášeným účastníkům na konci července.

V ceně tábora je zahrnuto: denně 2x svačina a teplý oběd, pitný režim, cestovné na výlet v okolí Znojma a z Krhovic (viz program), doprava vodáckého materiálu. V ceně nejsou zahrnuty žádné mzdové náklady - všichni vedoucí a instruktoři pracují zdarma.

Program tábora:

  • spousta tradičních i netradičních her a soutěží
  • vodácký výcvik na pramicích P550 uzpůsobených pro základní výcvik dětí od 7 let
  • vodácký výcvik pro starší děti na dvoumístných kánoích
  • jednodenní splutí Dyje ze Znojma do Krhovic
  • jednodenní výlet v okolí Znojma
  • nepovinná část programu - poslední noc spaní pod stanem na Vodárně u ohýnku, kytar a buřtíku

Všichni vedoucí a instruktoři mají minimálně tzv. Čekatelské zkoušky, které je opravňují k vedení a práci s dětmi. Kompletní vodácký výcvik povedou zkušení instruktoři akreditovaní Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a dlouhodobě pracující s dětmi při Vodáckém oddíle NEPTUN Znojmo.

Přihlášku na tábor je možné stáhnout na níže uvedených odkazech nebo vyzvednout osobně v areálu Centra Vodárna, ulice U Obří hlavy 7, Znojmo.

Přihlášky a případné dotazy posílejte nejpozději do termínu uvedeného níže hlavnímu vedoucímu tábora: David Gros, tel.: 722 937 756, e-mail: david.gros@vodaci.org.

Turnus Termín Termín odevzdání Přihláška
1. 19. - 23.8.2019 1.5.2019 Stáhnout
2. 26. - 30.8.2019 1.4.2019 již obsazeno

Kapacita tábora omezena!!

Těšíme se na vás