Archiv ZVL 2014/2015


Seznam přihlášených týmů

Název
1. VOCAS
2. Turbošneci
3. Propofol
4. Dejme tomu
5. Znovýr
6. Modrý mazec
7. Ardagh
8. Smečka
9. Ctidružice
10. TNT
11. Havrani

Rozpis termínů a herní plán

Herní den
1 2 3 4 5 6 7 8
19.10. 25.10. 9.11. 28.12. 3.1. 31.1. 1.3. 22.3.
VOCAS VOCAS VOCAS Propofol VOCAS VOCAS VOCAS Propofol
Turbošneci Turbošneci Turbošneci Dejme tomu Turbošneci Turbošneci Turbošneci Dejme tomu
Propofol Propofol Modrý mazec Znovýr Propofol Propofol Modrý mazec Znovýr
Dejme tomu Dejme tomu Ardagh Modrý mazec Dejme tomu Dejme tomu Ardagh Modrý mazec
Znovýr Znovýr Smečka Ardagh Znovýr Znovýr Smečka Ardagh
Modrý mazec Ctidružice Ctidružice Smečka Modrý mazec Ctidružice Ctidružice Smečka
Ardagh TNT TNT Ctidružice Ardagh TNT TNT Ctidružice
Smečka Havrani Havrani TNT Smečka Havrani Havrani TNT
Havrani Havrani

Rozpis her v hracím dnu 19.10.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 VOCAS Turbošneci Propofol Turbošneci Znovýr Smečka
Ardagh Dejme tomu Modrý mazec
9:00 Modrý mazec Znovýr VOCAS Znovýr Turbošneci Smečka
Ardagh Propofol Dejme tomu
10:00 Znovýr Propofol Turbošneci Propofol VOCAS Modrý mazec
Smečka Ardagh Dejme tomu
11:00 Turbošneci Ardagh Propofol Ardagh Dejme tomu VOCAS
Znovýr Modrý mazec Smečka
12:00 Znovýr Dejme tomu Modrý mazec Dejme tomu Smečka Propofol
Ardagh VOCAS Turbošneci

Rozpis her v hracím dnu 25.10.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Modrý mazec Havrani VOCAS Havrani Turbošneci Ctidružice
TNT Znovýr Propofol
9:00 Dejme tomu Propofol Turbošneci Propofol VOCAS Znovýr
Havrani Ctidružice TNT
10:00 Havrani TNT Propofol TNT Dejme tomu VOCAS
Turbošneci Znovýr Ctidružice
11:00 Znovýr Dejme tomu VOCAS Dejme tomu Propofol Turbošneci
TNT Ctidružice Havrani
První volný kurt Modrý mazec volný hráč
Dejme tomu

Rozpis her v hracím dnu 9.11.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
18:00 VOCAS Smečka Ardagh Smečka TNT Modrý mazec
Turbošneci Ctidružice Havrani
19:00 VOCAS Ctidružice Turbošneci Ctidružice Ardagh Havrani
Smečka Modrý mazec TNT
20:00 Modrý mazec TNT Smečka TNT VOCAS Turbošneci
Ctidružice Ardagh Havrani
21:00 Smečka Ardagh Turbošneci Ardagh Modrý mazec VOCAS
Ctidružice TNT Havrani

Rozpis her v hracím dnu 28.12.2014

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Propofol Znovýr Ctidružice Znovýr Dejme tomu Znovýr
Smečka Havrani TNT
9:00 Propofol Dejme tomu Znovýr Dejme tomu Smečka Ardagh
Ctidružice Havrani TNT
10:00 Propofol Smečka Ardagh Smečka Znovýr Dejme tomu
TNT Havrani Ctidružice
11:00 Ctidružice Propofol Dejme tomu Propofol Havrani Znovýr
TNT Ardagh Smečka
12:00 Dejme tomu TNT Propofol Ctidružice
Znovýr Ardagh

Rozpis her v hracím dnu 3.1.2015

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
16:00 VOCAS Turbošneci Propofol Turbošneci Znovýr Smečka
Ardagh Dejme tomu Modrý mazec
17:00 Modrý mazec Znovýr VOCAS Znovýr Turbošneci Smečka
Ardagh Propofol Dejme tomu
18:00 Znovýr Propofol Turbošneci Propofol VOCAS Modrý mazec
Smečka Ardagh Dejme tomu
19:00 Turbošneci Ardagh Propofol Ardagh Dejme tomu VOCAS
Znovýr Modrý mazec Smečka
20:00 Znovýr Dejme tomu Modrý mazec Dejme tomu Smečka Propofol
Ardagh VOCAS Turbošneci

Rozpis her v hracím dnu 31.1.2015

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
14:15 Dejme tomu Havrani VOCAS Havrani Turbošneci Ctidružice
TNT Znovýr Propofol
15:00 Dejme tomu Propofol Turbošneci Propofol VOCAS Znovýr
Havrani Ctidružice TNT
16:00 Havrani TNT Propofol TNT Dejme tomu VOCAS
Turbošneci Znovýr Ctidružice
17:00 Znovýr Dejme tomu VOCAS Dejme tomu Propofol Turbošneci
TNT Ctidružice Havrani

Rozpis her v hracím dnu 1.3.2015

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
18:00 VOCAS Smečka Ardagh Smečka TNT Modrý mazec
Turbošneci Ctidružice Havrani
19:00 VOCAS Ctidružice Turbošneci Ctidružice Ardagh Havrani
Smečka Modrý mazec TNT
20:00 Modrý mazec TNT Smečka TNT VOCAS Turbošneci
Ctidružice Ardagh Havrani
21:00 Smečka Ardagh Turbošneci Ardagh Modrý mazec VOCAS
Ctidružice TNT Havrani

Rozpis her v hracím dnu 22.3.2015

Zahájení Kurt A Rozhodčí Kurt B Rozhodčí Kurt C Rozhodčí
8:00 Propofol Dejme tomu Ctidružice Znovýr Modrý mazec Znovýr
Smečka Havrani TNT
9:00 Propofol Dejme tomu Znovýr Modrý mazec Smečka Modrý mazec
Ctidružice Havrani TNT
10:00 Dejme tomu TNT Ardagh TNT Znovýr Propofol
Modrý mazec Havrani Ctidružice
11:00 Propofol Havrani Dejme tomu Havrani Modrý mazec Znovýr
TNT Ardagh Smečka
12:00 Smečka Modrý mazec Dejme tomu Modrý mazec Ctidružice Ardagh
Havrani Znovýr TNT
První volný kurt Propofol Organizátor
Ardagh

Tabulka

Celkové umístění ZVL v ročníku 2014/2015

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Dejme tomu 52
2. Ardagh 50
3. TNT 44
4. Propofol 41
5. Ctidružice 33
6. Havrani 30
7. Smečka 25
8. Znovýr 23
9. Turbošneci 19
10. VOCAS 11
11. Modrý mazec 2

Umístění po 1/2 ZVL

Pořadí Tým Celkem bodů
1. Dejme tomu 28
2. Ardagh 25
3. Ctidružice 22
4. TNT 20
5. Propofol 18
6. Havrani 15
7. Smečka 13
8. Turbošneci 10
9. Znovýr 9
10. VOCAS 4
11. Modrý mazec 1

Výsledky

19.10.2014, 25.10.2014, 9.11.2014, 28.12.2014

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body
1 VOCAS 1:1
25:18
17:25
0:2
27:29
22:25
0:2
20:25
13:25
0:2
13:25
21:25
2:0
25:21
25:21
0:2
17:25
21:25
0:2
22:25
19:25
0:2
9:25
18:25
0:2
5:25
12:25
0:2
15:25
20:25
4
2 Turbošneci 1:1
18:25
25:17
0:2
23:25
23:25
0:2
11:25
17:25
2:0
25:20
25:16
2:0
25:15
25:22
0:2
16:25
15:25
1:1
25:16
22:25
0:2
21:25
21:25
0:2
21:25
23:25
0:2
14:25
20:25
10
3 Propofol 2:0
29:27
25:22
2:0
25:23
25:23
0:2
16:25
13:25
2:0
25:21
25:15
2:0
25:12
25:12
0:2
18:25
22:25
1:1
18:25
25:20
1:1
25:15
19:25
1:1
22:25
25:21
1:1
25:23
14:25
18
4 Dejme tomu 2:0
25:20
25:13
2:0
25:11
25:17
2:0
25:16
25:13
2:0
25:19
25:16
2:0
25:8
25:12
2:0
25:13
25:18
2:0
26:24
25:15
2:0
25:21
25:19
1:1
16:25
25:13
1:1
24:26
25:22
28
5 Znovýr 2:0
25:13
25:21
0:2
20:25
16:25
0:2
21:25
15:25
0:2
19:25
16:25
1:1
25:11
13:25
0:2
12:25
8:25
1:1
25:19
23:25
1:1
25:22
13:25
0:2
13:25
19:25
1:2
25:22
22:25
1:3
9
6 Modrý mazec 0:2
21:25
21:25
0:2
15:25
22:25
0:2
12:25
12:25
0:2
8:25
12:25
1:1
11:25
25:13
0:2
18:25
10:25
0:2
0:25
0:25
0:2
12:25
15:25
0:2
6:25
19:25
0:2
16:25
15:25
1
7 Ardagh 2:0
25:17
25:21
2:0
25:16
25:15
2:0
25:18
25:22
0:2
13:25
18:25
2:0
25:12
25:8
2:0
25:18
25:10
2:0
25:11
25:18
1:1
22:25
25:18
2:0
25:19
25:23
1:1
25:10
15:25
25
8 Smečka 2:0
25:22
25:19
1:1
16:25
25:22
1:1
25:18
20:25
0:2
24:26
15:25
1:1
19:25
25:23
2:0
25:0
25:0
0:2
11:25
18:25
0:2
17:25
21:25
0:2
15:25
18:25
2:0
25:17
25:19
13
9 Ctidružice 2:0
25:9
25:18
2:0
25:21
25:21
1:1
15:25
25:19
0:2
21:25
19:25
1:1
22:25
25:13
2:0
25:12
25:15
1:1
25:22
18:25
2:0
25:17
25:21
2:0
25:20
25:20
2:0
25:14
25:18
22
10 TNT 2:0
25:5
25:12
2:0
25:21
25:23
1:1
25:22
21:25
1:1
25:16
13:25
2:0
25:13
25:19
2:0
25:6
25:19
0:2
19:25
23:25
2:0
25:15
25:18
0:2
20:25
20:25
2:0
25:17
25:9
20
11 Havrani 2:0
25:15
25:20
2:0
25:14
25:20
1:1
23:25
25:14
1:1
26:24
22:25
2:1
22:25
25:22
3:1
2:0
25:16
25:15
1:1
10:25
25:15
0:2
17:25
19:25
0:2
14:25
18:25
0:2
17:25
9:25
15

3.1.2015, 31.1.2015, 1.3.2015, 22.3.2015

Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body
1 VOCAS 0:2
16:25
26:28
0:2
18:25
12:25
0:2
13:25
17:25
1:1
25:19
23:25
2:0
25:17
25:13
0:2
14:25
17:25
0:2
22:25
21:25
0:2
16:25
16:25
0:2
7:25
17:25
1:1
25:19
20:25
11
2 Turbošneci 2:0
25:16
28:26
0:2
19:25
18:25
0:2
23:25
19:25
0:2
17:25
22:25
2:0
25:11
25:14
0:2
12:25
17:25
1:1
19:25
25:22
0:2
19:25
13:25
0:2
19:25
20:25
1:1
21:25
25:18
19
3 Propofol 2:0
25:18
25:12
2:0
25:19
25:18
2:0
25:21
25:21
0:2
14:25
21:25
2:0
25:16
25:12
2:0
25:23
25:19
2:0
25:18
25:15
2:0
25:19
25:22
0:2
11:25
22:25
1:1
23:25
25:22
41
4 Dejme tomu 2:0
25:13
25:17
2:0
25:23
25:19
0:2
21:25
21:25
1:1
25:16
17:25
2:0
25:16
25:14
1:1
14:25
25:19
2:0
25:18
25:14
2:0
25:23
25:23
2:0
25:19
27:25
2:0
25:20
25:19
52
5 Znovýr 1:1
19:25
25:23
2:0
25:17
25:22
2:0
25:14
25:21
1:1
16:25
25:17
1:1
25:27
25:13
0:2
2:25
14:25
0:2
24:26
20:25
2:0
25:22
25:20
0:2
20:25
19:25
1:1
25:22
19:25
23
6 Modrý mazec 0:2
17:25
13:25
0:2
11:25
14:25
0:2
16:25
12:25
0:2
16:25
14:25
1:1
27:25
13:25
0:2
13:25
15:25
0:2
22:25
21:25
0:2
9:25
8:25
0:2
15:25
13:25
0:2
13:25
11:25
2
7 Ardagh 2:0
25:14
25:17
2:0
25:12
25:17
0:2
23:25
19:25
1:1
25:14
19:25
2:0
25:2
25:14
2:0
25:13
25:15
2:0
25:21
25:13
2:0
25:18
25:16
1:1
22:25
25:19
2:0
25:15
25:19
50
8 Smečka 2:0
25:22
25:21
1:1
25:19
22:25
0:2
18:25
15:25
0:2
18:25
14:25
2:0
26:24
25:20
2:0
25:22
25:21
0:2
21:25
13:25
1:1
26:24
19:25
0:2
16:25
8:25
0:2
24:26
16:25
25
9 Ctidružice 2:0
25:16
25:16
2:0
25:19
25:13
0:2
19:25
22:25
0:2
23:25
23:25
0:2
22:25
20:25
2:0
25:9
25:8
0:2
18:25
16:25
1:1
24:26
25:19
0:2
17:25
14:25
0:2
11:25
18:25
33
10 TNT 2:0
25:7
25:17
2:0
25:19
25:20
2:0
25:11
25:22
0:2
19:25
25:27
2:0
25:20
25:19
2:0
25:15
25:13
1:1
25:22
19:25
2:0
25:16
25:8
2:0
25:17
25:14
2:1
25:27
25:23
3:1
44
11 Havrani 1:1
19:25
25:20
1:1
25:21
18:25
1:1
25:23
22:25
0:2
20:25
19:25
1:1
22:25
25:19
2:0
25:13
25:11
0:2
15:25
19:25
2:0
26:24
25:16
2:0
25:11
25:18
1:2
27:25
23:25
1:3
30