fbpx

21.07.2012 | Kategorie: Reference firmy

Následující otázky nám ochotně zodpověděl oblastní ředitel firmy DEKTRADE a.s. Jan Mezera.

 

Čím vás zaujal právě tento typ kurzu, proč si jej vaše firma vybrala?

Firmy pro své zákazníky běžně pořádají sportovní setkání, bowlingy, lyžařské výlety. My ale chtěli našim zákazníkům přinést něco nového, neznámého. Něco, co je vlastně ani nenapadne. Chtěli jsme s nimi prožít netradiční zážitky, na které budou vzpomínat celý život. A přesně toto nám splutí řeky Salzy přineslo.

Jak hodnotíte organizační zajištění a technickou podporu akce?

Akci jsme dlouho hledali a rozmýšleli se, až na realizaci téměř nezbyl čas. Naštěstí se organizátorům akce podařilo i na poslední chvíli zajistit vhodné ubytování a vše okolo potřebné pro bezproblémový průběh. A jak ohodnotit? Co chcete hodnotit na vynikající krkovičce na grilu s čerstvě natočeným plzeňským a ještě po takovém zážitku?? :-)

Byl jste spokojen s prací instruktorů? Naučil vás výcvik nějakým novým dovednostem?

Instruktoři si během prvních pár chvil získali důvěru nás všech, což bylo velmi důležité. Uvědomili jsme si všichni, že Salza není voda jakou známe. Řeka v nás vzbudila velký respekt, ale díky radám a pomoci ze strany zkušených instruktorů jsme ji všichni zdolali a odvezli si nezapomenutelné zážitky.

Jaký největší zážitek jste si z akce odnesl?

Když se díváte na divoký proud řeky, který protéká mezi balvany, a říkáte si: "Toto nedám", ale následně jej zdoláte bez cvaknutí. Mokří, ale šťastní.

Naplnila akce vaše očekávání? Doporučil byste ji ostatním firmám a skupinám? Máte pro ně na základě vašich zkušeností nějaké rady?

Akce splnila do posledního písmene to, co jsme očekávali. Nejen naši zákazníci, ale i my jsme byli doslova nadšeni. I přes nepřízeň počasí se všichni těšíme na příště. Celá akce je ideální jak pro adrenalinový zážitek se zákazníky, tak pro teambuildingové akce, či prostě skupinky nadšených přátel.
Jestli chtějí prožít něco, o čem ještě roky budou vyprávět, na Salzu jet musí.

 

Děkuji za rozhovor

Miroslava Horáková

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2023 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.