fbpx

Nebát se zachránit lidský život by mělo patřit k základním dovednostem každého člověka.

Je velice pravděpodobné, že každý z nás se jednou v životě setkal, nebo setká ze situací, kde bude třeba poskytnout druhému první pomoc. Víme, jak v těchto případech reagovat? Víme, jak druhému pomoci? Pojďte zahodit nejistotu a vyzkoušet si vše na vlastní kůži na kurz první pomoci!

KDY?

Kurzy mohou probíhat celoročně vyjma letních měsíců. Nabízíme kurzy v délce 4 - 8 hodin. Časová dotace se bude vždy lišit v závislosti na požadavcích dané skupiny.

CÍLOVÁ SKUPINA

Kurzy nabízíme všem zájemcům, kteří si uvědomují, jak důležité je nebát se pomoci a třeba tím i zachránit život. Kurzy nabízíme pro pracovní kolektivy, firmy, střední školy, autoškoly, členy vašich organizací, ale i jednotlivce.

OBSAH

Obsah kurzu upravíme dle individuálních požadavků dané skupiny a výběr témat přizpůsobíme situacím, které jsou ve vašich prostorách, provozech a kolektivech více pravděpodobnější než jiné.

Příklady témat: přístup k bezvědomému a resuscitace, krvácení, úraz hlavy, poranění páteře, autonehoda, popáleniny, cévní mozková příhoda, celotělové křeče a další.

Výuka probíhá zážitkovou formou, kdy si osaháme a vyzkoušíme vše vlastníma rukama. Díky praktickému nácviku si vše lépe zapamatujeme.

LEKTOŘI

Kurz vede vždy akreditovaný lektor s kvalifikací člen první pomoci, který je dle zákona 247/2000 oprávněn profesionálně předávat dovednosti z oblasti první pomoci.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Doporučený počet účastníků 12 - 16 (individuálně se můžeme domluvit i na jiném počtu).

CENA

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší představou a my Vám sestavíme programovou a cenovou nabídku ušitou na míru přímo Vám. Cenová relace kurzu se pohybuje od 9 000 Kč do 16 000 Kč. (V závislosti na délce kurzu a počtu účastníků).

(V ceně je zahrnuto lektorský tým, figuranti, pronájem prostor, amortizace pomůcek, jednorázový zdravotnický materiál, příprava programu na míru.)

 

Ukázka možné podoby vašeho kurzu

  • Úvod

  • Univerzální postup řešení jakékoli zdravotnické situace

  • Přístup k bezvědomému s praktickým nácvikem

  • Resuscitace s praktickým nácvikem

  • Volání na tísňovou linku záchranné služby

  • Reálné simulace na různá témata (masivní krvácení, dušení, úraz hlavy, popáleniny, autonehoda, AED, poranění páteře, celotělové křeče...)

  • Shrnutí kurzu

Rozsah témat kurzu vždy rádi přizpůsobíme vašim požadavkům a představám.

 

Neváhejte nás kontaktovat na telefinním čísle: +4220 606 092 330, nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2024 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.