fbpx

Kdo vlastně jsme a kdo se o vás po dobu pobytu bude starat?

Jsme Vodácký oddíl Neptun Znojmo, provozující Vodácké centrum ve Znojmě, které se nachází pod Znojemskou přehradou.

Náš vodácký oddíl se zaměřuje na celkový rozvoj dětí a mládeže již od roku 1969. Jako výchovného prostředku využívá nejčastěji vodní turistiku, avšak všestranně se věnuje i jiným sportovním aktivitám.

Velmi pozitivní je výchova a vliv na mimo oddílové děti díky školním vodáckým kurzům, které jsou u znojemských i přespolních škol velmi oblíbené. Díky bohatým zkušenostem našich oddílových vedoucích, kteří mají akreditaci MŠMT v oblasti vodáctví jako Instruktoři vodní turistiky je výuka dětí na vodě velmi kvalitní, ať už se jedná a oddílové tábory, tábory pro veřejnost, nebo vodácké kurzy.

Ani v zimě náš vodácký oddíl Neptun nezahálí a své členy bere na týdenní pobyty na horách. Podobně jako na vodě, disponují naši oddíloví vedoucí akreditací MŠMT - Instruktor lyžování. V tomto směru mají bohaté zkušenosti s výukou v lyžařské škole na Lipně. Lyžařské kurzy jsou pořádané hlavně pro nejmladší členy a jejich rodiny. Pro děti je během dne připravena kvalitní a zábavná výuka lyžování a na večer celotýdenní tematický program se spoustou netradičních her a aktivit.

Za poslední roky se stala tato forma rodinného pobytu na horách velmi oblíbenou, jak mezi dětmi, tak mezi rodiči. Proto bychom rádi tento zážitek poskytli i dalším dětem a rodinám, které náš oddíl zatím nenavštěvují, případně o jeho fungování prozatím nevědí.

Tak neváhejte a pojeďte s námi na hory!

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2024 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.