fbpx

Zpráva ze Znojemského týdne z července 2010.

ZNOJMO. Ještě zařídit interiéry a už by mohli hlásit hotovo. Řeč je o rekonstruované vodárně, která pod znojemskou přehradou vykvetla "do krásy" a už i částečně pootevřela své brány.

"Slavnostní otevření plánujeme někdy začátkem září. Už teď mohou zájemci využívat venkovní hřiště na beachvolejbal či víceúčelovou plochu s umělým povrchem," řekl vedoucí centra David Gros. Bližší informace získají zájemci buď přímo na místě nebo na telefonu 722 937 756, nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Celá oprava bude stát 21 milionů korun. Sedmdesát procent, tedy 17 milionů, získali z dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

"CENTRUM VODÁRNA, tak se bude jmenovat, bude doufám dalším místem, kam si bude moci každý, kdo bude chtít, zajít zahrát volejbal, půjčit si loď a jet třeba po Dyji až k Novomlýnským nádržím, odložit si kolo a jít na výlet do okolní krajiny, bude tu možnost se ubytovat a pořádat odtud výšlapy a cesty třeba do NP Podyjí. Část rekonstruovaného objektu bude využívána i pro Informační centrum města Znojma. Bude tu i místo na tzv. Enviromentální výchovu dětí a mládeže, děti se tu i dozví třeba základy první pomoci atd.," doplnil Gros.

www.znoj-tyden.cz/...

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2024 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.