fbpx

Zveme všechny děti ve věku od 7 do 18 let na Vodácký příměstský tábor konaný koncem srpna v areálu Vodáckého centra Stará vodárna a jeho přilehlém okolí.

Sraz je každý den mezi 8:00 - 8:30 a konec je v 16:30. Výjimkou je středa, kdy jedeme na celodenní výlet mimo Znojmo. Informace k tomuto dni zasíláme přihlášeným účastníkům na konci července.

V ceně tábora je zahrnuto: denně 2x svačina a teplý oběd, pitný režim, cestovné na výlet v okolí Znojma a z Krhovic (viz program), doprava vodáckého materiálu.

Program tábora:

  • spousta tradičních i netradičních her a soutěží

  • vodácký výcvik na pramicích P550 uzpůsobených pro základní výcvik dětí od 7 let

  • vodácký výcvik pro starší děti na dvoumístných kánoích

  • jednodenní splutí Dyje ze Znojma do Krhovic

  • jednodenní výlet v okolí Znojma

  • nepovinná část programu - poslední noc spaní pod stanem na Vodárně u ohýnku, kytar a buřtíku

Všichni vedoucí a instruktoři mají minimálně tzv. Čekatelské zkoušky, které je opravňují k vedení a práci s dětmi. Kompletní vodácký výcvik povedou zkušení instruktoři akreditovaní Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a dlouhodobě pracující s dětmi při Vodáckém oddíle NEPTUN Znojmo.

Přihlášku na tábor je možné stáhnout na níže uvedených odkazech nebo vyzvednout osobně v areálu Centra Vodárna, ulice U Obří hlavy 7, Znojmo.

Přihlášky a případné dotazy posílejte nejpozději do termínu uvedeného níže hlavnímu vedoucímu tábora: David Gros, tel.: +420 722 937 756, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

TurnusTermínTermín odevzdáníPřihláška
1. 16. - 20. 8. 2021 30. 4. 2021 Stáhnout
2. 23. - 27. 8. 2021 30. 4. 2021 Stáhnout

 Kapacita tábora omezena!!

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2021 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.