fbpx

Tisková zpráva ze dne 2. července 2019.

Závěr školního roku patřil na řece Dyji žákům ze ZŠ náměstí Republiky, kteří se ve dnech 18. – 19. června účastnili natáčení propagačního videa o školních vodáckých kurzech.

"Hlavním záměrem natáčení videa s třídou žáků na řece Dyji je snaha přiblížit organizaci a zejména bezpečnost na vodáckých kurzech pro školy. Dlouhodobě totiž pociťujeme, že řada škol se nechce vodáckých kurzů účastnit z obav o bezpečnost žáků", vysvětluje důvody vzniku propagačního videa David Gros, vedoucí Vodáckého centra Znojmo.

Během 2 dní na vodě absolvovalo na 25 žáků základní vodácký výcvik s akreditovanými instruktory, zvládli splutí několika jezů, přenocovat ve stanech, aby nakonec dorazili do cíle plavby v obci Hrádek.

"Vodácký kurz si užili žáci i my. Jsme rádi, že děti na kurzu získají základní vodácké dovednosti, které budou moci uplatnit třeba v budoucnu ve svém volném času, který by měly trávit aktivně", hodnotí akci František Havlík, který se svým učitelským kolegou Milanem Novotným třídu doprovázel.

Propagační video vzniká ve spolupráci s firmou VideoBrothers a hotové by mělo být ke konci léta. "Video použijeme v rámci marketingové kampaně pro učitele a ředitele škol, na podzim mohou školy očekávat konferenci na téma bezpečnost na vodě", konstatuje David Gros.

-jg-

Tisková zpráva...

2019 07 02 1 2019 07 02 2

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2023 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.