fbpx

Vodácký oddíl Neptun Znojmo a Junák Znojmo i letos přivítali všechny své příznivce, milovníky vody, vodáky, vodníky, plavce i neplavce, skauty, ale i lid suchozemský, zkrátka všechny přátele a kamarády na již tradiční, avšak stále jedinečné akci: Vodáckém a skautském plese.

Termínem byl zvolen 3. březen 2012 jakožto ideální období předtím, než roztají všechny ledy, a než se odemknou všechny řeky. Vodáci si tak mohli v klidu vychutnat skvělou plesovou atmosféru, plně se odreagovat a nemyslet na to, jakou řeku by mohli mezitím sjet.

Rytmy vykouzlené taktovkou skvělé skupiny Onkels totiž nenechaly nikoho sedět na židli. Na své si přišli jak milovníci klasických, tak i moderních tanců.

Mezitím v baru tekla voda, a především ta živá proudem, probublávaly informace, která řeka se letos pojede, kdo se kde "cvaknul", kdo je nejlepší háček či kdo zvládne nejvíc "eskymáků".

Před půlnocí pak přišel zlatý hřeb večera. Organizátoři vyhlásili, že ten, kdo svůj slavnostní oděv doplní vodáckým či skautským doplňkem, získá zdarma tři losy do tomboly. Sál lidového domu se zaplnil námořníky v modro-bílých pruhovaných tričkách a kapitány ve slušivých čepicích. Jiní vsadili na stylové doplňky, jakými byl třeba nafukovací kruh či potápěčské brýle. Záleželo jen a jen na kreativitě přítomných. Fantazii se meze nekladly.

Letošní ročník Vodáckého a skautského plesu se velice vydařil a jak už to u vodáků a skautů bývá zvykem - o zábavu šlo až v první řadě! Tímto děkujeme sponzorům, kterými byli VODÁK Sport, Znovín Znojmo a Vinné sklepy Lechovice. Děkujeme také vedení Lidového domu za ochotu a vstřícný přístup při poskytnutí prostor.

Tak tedy: "Drápy i zobákem a příští rok znovu na plese: "Ahoj"!

Miroslava Horáková

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2023 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.