fbpx

Znojemská amatérská volejbalová liga pořádaná vodáckým oddílem Neptun Znojmo zná svého letošního vítěze. V neděli 22.4.2012 proběhlo poslední finálové kolo play-off.

Po základní části byl favoritem tým Ardagh, který získal rekordních 51 bodů z 54 možných. Ve finálovém kole se o vítězství utkal s týmem Dejme tomu. Po dramatickém zápase plném nervů a emocí tým Dejme tomu nakonec favorizovaný Ardagh porazil na dva hrané sety 25:15 a 18:25, tedy o pouhé tři body. Třetí žebříček stupně vítězů pak obsadil tým Důchodci.

Kapitán týmu Dejme tomu David Gros řekl: "V prvních kolech ligy jsme nebyli moc dobře sehraní, někdy jsme se i lehce trápili. Postupem času jsme se ale stále zlepšovali, až se z nás stal opravdový tým. Bylo mi ctí hrát s tak skvělými volejbalisty."

Tým Dejme tomu tak dostál svému jménu. Ze zpočátku odevzdaného a s povzdechem pronášeného: "Hm. Dejme tomu..." se postupem času stalo bojovné a odhodlané: "Dejme tomu! Nandejme jim to!"

zavl2011 2012

Letošního ročníku amatérské ligy se zúčastnilo celkem 10 týmů. V základní části se všechny utkaly v šesti kolech dvakrát každý s každým. Po základní části následovalo tzv. kvalifikační kolo play-off, kde se snažily týmy z 5. až 10. místa po základní části kvalifikovat do závěrečného tzv. finálového kola. Ve finálovém kole se pak utkaly první čtyři týmy ze základní části a dva z kvalifikačního kola o titul.

Příští ročník ligy stále zůstává otevřen odvetám poražených týmů, týmům novým, ale i všem volejbalovým nadšencům, kteří mají zájem změřit si své síly. Podrobné informace a kompletní výsledky najdete na webových stránkách http://centrumvodarna.cz/tabulka-zvl/.

Miroslava Horáková

Partneři

013629

znojmo

neptun

logo

videon

logo

nppodyji

jmm

Vodácké centrum Stará vodárna

© 2024 VODÁCKÉ CENTRUM STARÁ VODÁRNA ZNOJMO | Kontakty

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.